Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Akustická pěna Guttasilent - Sinus

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Gutta
244 Kč / ks 202 Kč bez DPH
Skladem

Speciální polyuretanová pěna pro akustický útlum

Rozměry 50x100x3 cm

Barva: antracit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akustické pěny jsou speciální polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, vyvinuté ke zlepšování akustický podmínek. Jsou pevné, lehké, pružné a zajišťují efektivní absorpci zvuku, který neodrazí, ale pohltí. Manipulace a instalace akustických pěn v deskách je velmi snadná, dají se řezat kuchyňským nožem a lepit na stěny a stropy pomocí nabízeného kontaktního lepidla. Používají se v kinosálech, call centrech i výrobních závodech, zkušebnách, hudebních klubech, posluchárnách, nebo i v soukromých obytných prostorech. Jsou dostupné v mnoha designových tvarech.
 

SINUS je tenká akustická pěna za velmi dostupnou cenu. Používá se k základním akustickým úpravám. Vhodná je na stěny i stropy. Doporučuje se kombinovat s dalšími silnějšími tvary pro dosažení lepšího účinku. Tloušťka tvaru se pohybuje od 1 do 3 cm.

  • snadná manipulace
  • nízká hmotnost
  • praktický a funkční tvar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: