PLOŠNÉ OMEZENÍ PŘEPRAV!! Z důvodu extrémního vytížení přepravců již některé společnosti přestaly přijímat další zásilky. Objednávky nyní budeme zavážet VÝHRADNĚ NAŠÍ PŘEPRAVOU. S tímto se mohou dodací termíny prodloužit. Děkujeme za pochopení. Tým Milpe.

Gutta Bitumenová vlnitá deska Guttanit 11

34 hodnocení
Značka: Gutta
139 Kč / m2 115 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Velkoplošná lehká střešní deska vhodná pro zastřešení různých typů staveb. Rozměry 830 x 2000 mm. Počet vlnek 11. Bitumenové desky s nejmenší ztrátou překrytím.

U bitumenových desek se neprovádí řezy na míru!

Rozměr jedné desky je 1,66 m2. 

Minimální odběr je 3ks desek (4,98 m2). 

 

Detailní informace

Barva: červená
Do 3 prac. dnů
139 Kč / m2
115 Kč bez DPH
Barva: hnědá
Do 3 prac. dnů
139 Kč / m2
115 Kč bez DPH
Barva: zelená
Do 3 prac. dnů
139 Kč / m2
115 Kč bez DPH
Barva: černá
Do 3 prac. dnů
139 Kč / m2
115 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Bitumenová vlnitá deska Guttanit 11


Guttanit je bitumenová deska, která vyniká unikátním poměrem mezi užitnou hodnotou a celkovou plochou. Deska nabízí kombinace velké plochy a menšího překrytí užší vlnou (více menších vln). Bitumenové vlnité desky jsou vhodné pro zastřešení pergol, garáží, za užitkových budov. Použití na šikmé střechy od 7° sklonu. Vzhledem k nízké hmotnosti lze bitumenové vlnité desky Guttanit použít k snadnému překrytí staré nevyhovující krytiny. Desky jsou velmi odolné proti vnějším vlivům, jako jsou průmyslové exhalace, horko a mráz. Vlnité bitumenové vlnité desky Guttanit mají díky speciální vícevrstvé konstrukci velmi vysokou stabilitu s nízkou hmotností, což umožňuje stavbu velmi lehké střešní konstrukce.

  • Lehká střešní krytina (3 kg/m2)
  • Nízké náklady
  • Rozměrová stálost
  • Vyšší statická a mechanická odolnost díky nižší velikosti vln
  • Snadná údržba
  • Zdravotní nezávadnost neobsahuje azbest ani formaldehyd

 

Bitumenové desky - vlna 76 / 30

Technické parametry:

Bitumenová deska Guttanit 11  
materiál bitumen (živice)
počet vln na desce 11
profil vlny 76 x 30 mm
délka 2000 mm
šířka 830 mm
plocha 1,66 m2
požární odolnost B2
řezy na míru ne
podmínka pro odběr desek min. 3 ks

 

guttapral schema 

Montáž

Pokládku bitumenové vlnité desky Guttanit 11 je nutné provádět dle návodu výrobce (viz záložka ke stažení). Důležité je především dodržení správné rozteče latí, přesahy desek, počet a rozmístění hřebů. Při určování laťování, průřezu kontralatí a latí je vždy nutné zohlednit plochu střechy, účel objektu, rozteče krokví, místní klimatické podmínky. Ve ztížených podmínkách je nutné laťování zhustit, aby nedošlo k deformaci krytiny. Pokládka na bednění je možná pouze v případě nízkého sklonu a při zajištění volného proudění vzduchu pod konstrukcí. Dostatečné odvětrání třešního pláště u okapu, v ploše a hřebeni doporučujeme provést pomocí kontralatí, latí a systémových větracích prvků. Z důvodu možného vzniku kondenzace se doporučuje pod krytinu položit vhodnou pojistnou hydroizolační fólii dle skladby střešního pláště. V případě nejasností kontaktujte před pokládkou technické oddělení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: