Carport KARIBU ECO 1A 62023

Neohodnoceno
Značka: Lanit Plast
14 490 Kč –10 %
Carport KARIBU ECO 1A 62023
14 490 Kč –10 % 13 041 Kč / ks 10 778 Kč bez DPH
Na dotaz

Dřevěný přístřešek pro 1 auto, š250 x d490 x v206 cm, plocha 14,90 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Přístřešek na auto - obdélníkový tvar a svými rozměry vyhovuje řadě modelů vozidel běžných na českém trhu (nutno ověřit velikost vozu). Celková zastřešená plocha je 3,04 x 4,90 m. Průjezdná výška je 206 cm. Střechu podpírá šest dřevěných sloupků 9 x 9 cm. Konstrukce přístřešku je tlakově impregnována a je tak dobře chráněna proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Vzhledem k velkým plochám střechy a zatížení větrem je nutné připevnit přístřešek k zemi pomocí odpovídajících zemních kotev (nejsou obsahem dodávky - lze dokoupit jako příplatkové příslušenství).

Rozměry:

  • vnější rozměry - š 3,04 x d 4,90 m
  • vnitřní rozměry - š 2,50 x d 3,69 m

Povrchová úprava:
Výrobek dodáváme v přírodním dřevu (tlaková impregnace).

Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost produktu. Povrchovou ochranu je nutné pravidelně opakovat (podle pokynů výrobce nátěru) a výrobek tak udržovat v dobrém stavu.

Střecha:
Střecha přístřešku je zhotovena z šedých neprůhledných PVC trapézových desek síly 0,8 mm. Únosnost střechy na sníh je 75 kg/m2.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Rozměry balení:

balík 1 - 300 × 113 × 28 cm / 210 kg

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Kotvící prvky do země (H-kotvy) NEJSOU obsahem dodávky.

Kód produktu: LG1867
Kategorie: Přístřešky na auto
Výrobce: Karibu Holztechnik GmbH, Německo
Šířka (vnější): 3,04 m
Výška (vnější): 2,29 m
Délka (vnější): 4,90 m
Zastavěná plocha: 14,9 m2
Zatížení střechy na sníh : 75 kg/m2
Výška stěny: 2,1 m
Materiál konstrukce: tlakově impregnovaná borovice
Plocha střechy: 14,60 m2
Sklon střechy: 1o
Střešní krytina (obsah dodávky): PVC desky 0,8 mm šedé
Doporučený počet H-kotev do země: 6 ks
Hmotnost: 210 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: