Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

DuPont™ AirGuard® Sealant Tmel

Novinka
Neohodnoceno
Značka: DuPont
163 Kč / ks 135 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů
Typ
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

AirGuard ® Sealant Tmel je hmota s vysokou počáteční přilnavostí a rychlé funkční síly pro vnitřní stavební práce a zejména parotěsných folií AirGuard .

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuPont™ AirGuard® Sealant Tmel s vysokou počáteční přilnavostí a rychlou funkční pevností pro vnitřní stavební práce. Doporučeno pro lepení parotěsné vrstvy AirGuard® (AVCL) na různé pevné konstrukční povrchy, aby se dosáhlo vzduchotěsného utěsnění. Vhodný také pro vyplňování spár a ideální pro použití ve stísněných oblastech, kde je obtížné lepicí pásku použít, jako jsou rohy oken a dveří. Poskytuje vynikající přilnavost k většině povrchů, jako je kámen, zdivo, dřevo, sádrové výrobky a dřevovláknité desky. Tmel neobsahuje rozpouštědla a poskytuje konzistentní a stabilní nekapající roztok (tixotropní).

Barva (po zaschnutí) Světle modrá

Teplotní rozsah (po zaschnutí) -30 ° C až +80 ° C

Teplota zpracování -5 ° C až +30 ° C

Hustota (EN542 při +20 ° C) cca. 1, 02 g / cm3

Kartuše = 310ml

 

 

Povrchy lepených materiálů musí být suché, zbavené prachu a mastnoty. Tmel by měl být před aplikací aklimatizován na teplotu zpracování. Lepidlo se rovnoměrně nanáší (tlustá housenka 4 - 8 mm) na parotěsnou vrstvu, film, pás drážky okna nebo na nosný stavební materiál. Doba vytvrzování závisí na tloušťce housenky, teplotě, vlhkosti, nasákavosti a parotěsnosti spojovaných materiálů. V ideálním případě by jeden ze dvou materiálů měl být absorpční nebo parotěsný. Lepení na nesavé materiály lze provést pouze „kontaktním lepením“ po podmíněném zaschnutí tmelu (16–20 hodin). Specifickou dobu vytvrzování lze obecně přesně určit pouze autotestem. Před tvrdým zaschnutím lze uvolněné lepení znovu lepit. Tmel by neměl být používán v trvale vlhkých podmínkách nebo tam, kde je přítomen chlór. Lepení parotěsných vrstev se stavebními materiály lze provést pouze v době, kdy je tmel v „mokré fázi“, a to mírným tlakem ruky. Aby byla účinná, musí zůstat minimální tloušťka patky 1 mm a neměla by být tlačena naplocho. Díky samolepícím vlastnostem lepidla lze uvolněné vazby znovu lepit. Podmínky skladování: skladujte v původním obalu při teplotách mezi +15 ° C a +25 ° C a bez přímého slunečního záření. Doba použitelnosti je 24 měsíců. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: