Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

DuPont™Tyvek® Páska pro utěsnění hřebíkových spojů

Novinka
Neohodnoceno
Značka: DuPont
17 Kč / bm 14 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů
Šířka
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pěnová páska pro utěsnění hřebíkových spojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová páska pro utěsnění hřebíkových spojů.

TYVEK® - Sealing Tape pro utěsnění hřebíkových spojů je vysoce kvalitní jednostranná pěnová páska z polyethylenu. Je navržena zvláště pro utěsnění spojů hřebíků, šroubů a sponek mezi kontralatěmi a membránami Tyvek®. Je vhodná na všechny Tyvek® membrány, na PP netkané textílie a zátěrové materiály. Těsnicí páska je doporučena všude, kde je vyžadována lepší odolnost proti dešti v šikmých střechách. TYVEK® - Sealing Tape je důležitým prvkem pro vytvoření vodotěsného podstřeší tedy 2 třídy těsnosti.

Tloušťka: 4 mm

Odolnost proti teplotám: od –30°C do + 80°C

Instalační teplota: > 0°C

Rozměry role: 60 mm x 20 m

Doporučení pro používání:

• DuPontTM Tyvek® Páska pro utěsnění hřebíkových spojů může být aplikována přímo na kontralať nebo na Tyvek® membránu.

• V každém případě je třeba dbát na to, aby byl zajištěn dostatečný kontaktní tlak v celé délce kontralatě na membránu Tyvek®.

• Doporučuje se aplikovat tento produkt při teplotě vyšší než 0°C, na suchý a čistý povrch (žádný prach, mastnota, rozpouštědla apod.).

• Skladování: uchovávejte role materiálu v jejich původním, neotevřeném balení, maximálně 24 měsíců, bez přímého UV záření, v suchém a čistém prostředí. Teplota v místě úschovy by měla být v rozmezí od +5°C do +35°C a relativní vlhkost <65%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: