PLOŠNÉ OMEZENÍ PŘEPRAV!! Z důvodu extrémního vytížení přepravců již některé společnosti přestaly přijímat další zásilky. Objednávky nyní budeme zavážet VÝHRADNĚ NAŠÍ PŘEPRAVOU. S tímto se mohou dodací termíny prodloužit. Děkujeme za pochopení. Tým Milpe.

DuPont™Tyvek® Primer

Novinka
Neohodnoceno
Značka: DuPont
460 Kč / ks 380 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Stabilizuje povrchy a výrazně zvýší lepivost pásek a tmelu Tyvek.

Detailní informace

Typ: kartuše, Balení: 1 l
Do 3 prac. dnů
460 Kč / ks
380 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kapalný aplikační nátěr pro stabilizaci porézních a sprašných povrchů, který po vytvrzení zůstane trvale lepivý a připraví kvalitní podklad pro lepící pásky a tmely Tyvek a Airguard.

DuPont™Tyvek® Primer je ideální pro aplikaci na zdivo, kámen, omítky, vápenocementové malty, různé měkké dřevovláknité desky (hrubě řezané nebo hoblované). Základní nátěr je dodáván v 1 l lahvi se snadno použitelnou aplikační tryskou.

 

Aplikace Primeru:     +5 až +30°C

Teplotní odolnost:    -40 až +80°C

Skladovatelnost:        2 roky při +15 až +30°C

Doporučení: 

Láhev před použitím protřepejte. Povrch musí být suchý, bez prachu, mastnoty. Základní nátěr naneste štětcem nebo malířským válečkem, aby se dosáhlo rovnoměrné vrstvy okolo 100g/m2. Před nanesením lepící pásky je zapotřebí nechat Primer minimálně 1 hodinu vytvrdit - základní barva změní barvu z bílé na průhlednou. Doba vytvrzování je silně závislá na teplotě větrání, vlhkosti a na vlastnostech povrchu materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: