Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Superdifúzní fólie Tyvek Protape s páskou

Neohodnoceno
Značka: DuPont
91 Kč –47 %
image592bc69bd3e37
91 Kč –47 % 48 Kč / m2 40 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce difúzní membrána pro větrotěsné podstřeší Tyvek PRO Tape, laminovaná kontaktní pojistná fólie s lepící integrovanou páskou od společnosti DuPont. Hydroizolace s vysokou paropropustností pro šikmé střešní systémy s pokládkou na bednění či na tepelnou izolaci. Vysoce mechanicky odolná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydroizolační střešní fólie Tyvek Pro Tape s lepící páskou

Fólie pro větrotěsné podstřeší TYVEK® Pro Tape s integrovanou lepící páskou je vysoce mechanicky odolná univerzální membrána. Je větrotěsná a stabilní při teplotách - 40° C až + 100° C. Membrána odvádí vlhkost ze střechy - má vysokou hodnotu Sd (2 cm). Její použití je vhodné pro instalaci přímo na bednění nebo tepelnou izolaci.

Aplikace střešní fólie Tyvek Pro Tape

Vysoce difuzní větrotěsná kontaktní pojistná hydroizolace s integrovanou lepící páskou je vhodná pro větrotěsné podstřeší, instalaci do šikmých střech na bednění, dřevostavby a provětrávané svislé konstrukce. Fólii je možné klást přímo na tepelnou izolaci.

Většina běžných vícevrstvových difuzních fólií, které byly testovány, zahrnuje pouze funkční vrstvy přibližně třikrát tenčí než lidský vlas. Funkční vrstva DuPont™ Tyvek® je přibližně 6krát až 8krát silnější než běžné vícevrstvé difuzní fólie – což zajišťuje dlouhodobou funkčnost.

  • Gramáž: 60 g/m²
  • Odolnost vůči UV záření: 4 měsíce
  • Přenos vodních výparů (Sd): 0.025 m
  • Tloušťka produktu = tloušťka funkční vrstvy: 175 µm
  • Složení: Polyetylén s vysokou hustotou
  • Velikost role: 1.5 m x 50 m
  • Hmotnost role: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: