PLOŠNÉ OMEZENÍ PŘEPRAV!! Z důvodu extrémního vytížení přepravců již některé společnosti přestaly přijímat další zásilky. Objednávky nyní budeme zavážet VÝHRADNĚ NAŠÍ PŘEPRAVOU. S tímto se mohou dodací termíny prodloužit. Děkujeme za pochopení. Tým Milpe.

Gutta Hliníkový Guttaprofil ALU elox - krycí lišta

Neohodnoceno
Značka: Gutta
od 241 Kč / ks od 199 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Krycí hliníková lišta eloxovaná oblá. Eloxovaná povrchová úprava spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník.

Detailní informace

Rozměr: 2 m
Do 3 prac. dnů
241 Kč / ks
199 Kč bez DPH
Rozměr: 3 m
Do 3 prac. dnů
362 Kč / ks
299 Kč bez DPH
Rozměr: 4 m
Do 3 prac. dnů
482 Kč / ks
398 Kč bez DPH
Rozměr: 6 m
Do 3 prac. dnů
699 Kč / ks
578 Kč bez DPH
Rozměr: 7 m
Do 3 prac. dnů
843 Kč / ks
697 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Hliníkový Guttaprofil ALU elox


Krycí hliníková lišta eloxovaná oblá. K tomuto profilu je nutné . Eloxovaná povrchová úprava spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník. Používá se tam, kde je hliník použit v exteriéru, např. u hliníkových oken atd . Výhodou je, že tato vrstva se po určité době vytvoří sama. V podstatě se jedná o stejný proces jako rezavění železa, s tím rozdílem, že po vytvoření tenoučké vrstvy již koroze dál nepokračuje a materiál je chráněn proti povětrnostním vlivům.

Eloxováním hotových hliníkových výrobků se mimo zvýšení odolnosti na povětrnostní vlivy, také zvýší mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy. Sníží se výrazně tepelná i elektrická vodivost ale také drsnost povrchu. Také životnost výrobků se eloxací značně zvyšuje.

  • Elexovaná povrchová úprava
  • Dlouhá životnost
  • Zvýšená odolnost na povětrnostní vlivy

 

Hliníkový Guttaprofil ALU elox  
materiál hliník + eloxovaná povrchová úprava
délka profilů 2; 3; 4; 6; 7 m
barva šedá
UV ochrana ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: