Objednávky s přepravou, naším vozem, stejně tak osobní odběry objednávek fungují BEZE ZMĚN. Není možný volný prodej na našich pobočkách-rozhodnutí vlády ze dne 21.10.

Geotextilie Guttatex

1 hodnocení
Značka: Gutta
od 17 Kč / m2 od 14 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Geotextilie Guttatex z netkaného polyesteru se používá jako nezbytná separační, ochranná, případně filtrační vrstva pro nejrůznější typy stavebních konstrukcí.

Obsah balení - 1 role

Rozměr 2 x 50 m

Detailní informace

Typ: 150 g/m2
Do 3 prac. dnů
17 Kč / m2
14 Kč bez DPH
Typ: 200 g/m2
Do 3 prac. dnů
19 Kč / m2
16 Kč bez DPH
Typ: 300 g/m2
Do 3 prac. dnů
27 Kč / m2
22 Kč bez DPH
Typ: 400 g/m2
Do 3 prac. dnů
42 Kč / m2
35 Kč bez DPH
Typ: 500 g/m2
Do 3 prac. dnů
53 Kč / m2
44 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Geotextilie Guttatex


Geotextilie Guttatex se používá jako nezbytná separační, ochranná, případně filtrační vrstva pro nejrůznější typy stavebních konstrukcí. Geotextilie mají filtrační funkci, čímž zajišťují dlouhodobé proudění vody ve směru kolmém na geosyntetikum a brání pohybu pevných částic ve směru proudící vody. Geotextilie propustí velká množství vody z podloží, přičemž účinně brání pohybu částeček zeminy, které by mohly znehodnotit horní vrstvy (např. ucpání zemního drénu, vodorovného drénu apod.). Tím prodlužují životnost drenážního systému.

Geotextilie musí zadržovat větší částice zeminy, které pak podporují jemnější menší částice. V takovémto systému, kde je zemina schopná vytvořit si vlastní přírodní filtr, může voda prostupovat geotextilií s minimální tendencí k ucpávání pórů. Některé konstrukce jsou citlivé na porušení. Zde splňuje ochrannou funkci geotextilie, která ochrání funkci chráněného materiálu při ukládání druhého (např. ochrana izolace před porušením přisypávanou zeminou).

Geotextilie jsou hojně využívány při zhotovování podkladních vrstev (vodní režim) komunikací, při kultivaci znečištěných vodních toků a půdních rekultivačních programech. Tyto geotextilie zároveň podporují vznik stabilního, přírodního filtru v samotné zemině. Vyztužené geotextílie umožňují přenášet tahová napětí, zajišťují zvýšenou stabilitu stavebních děl na neúnosném podloží.

Výhody:

  • Kvalitní provedení
  • Všestranné použití
  • Schopnost adaptace na jednotlivé druhy podloží
  • Schopnost filtrovat vodu
  • Separace jednotlivých vrstev

 

Technické parametry:

Geotextilie Guttatex 
materiál netkaný syntetický materiál ze 100% polyesteru
rozměry 2 x 50 m
v balení 100 m2
hmotnost od 150 - 500 g
objem od 1,25 - 5 l
barva bílá (nazelenalá)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: