DŮLEŽÍTÉ INFO! Vzhledem k aktuální situaci prosíme výhradně o BEZHOTOVOSTNÍ platební styk. Chráníme tak Vás i nás. U přepravy naším vozem využijte bankovní převod, u dodání přepravních společností platbu kartou. Děkujeme! #spolutozvládneme

Rohože a rohožky

Nejprodávanější

1 položek celkem
072e1ae74599c96d469cbea88ce0c26d
od 93 Kč bez DPH
od 113 Kč

Venkovní gumová   vstupní rohož Honeycomb   je vhodná   pro odstranění hrubých...

Gumové vstupní rohože a rohožky patří dlouhodobě k našemu nejprodávanějšímu sortimentu. Jejich předností je bezúdržbovost a vysoká účinnost, pokud jde o zachytávání drobných i hrubějších nečistot, které nechcete zvenčí přinášet do interiéru.

Gumové rohože nesají vodu, proto je můžete bez obav použít i v mokrých prostorách. Zároveň poslouží jako protiskluzový prvek, který sníží riziko pádu na mokré podlaze. Perforované rohože na hrubé nečistoty se hodí do blátivého prostředí, před byt či kanceláře pak doporučujeme vybrat jemnější kartáčovou gumovou rohožku v některém z desítek elegantních dekorů.

Vybírejte z nejrůznějších druhů gumových rohoží. Čistícívnitřníprotiúnavové a olejivzdorné, to jsou často zastoupené vlastnosti rohože v naší nabídce. Vedle gumových rohoží nabízíme také hliníkové, textilnípryžovékobercové. Vybírat lze například z černéšedéčervené a zlaté.