Objednávky s přepravou, naším vozem, stejně tak osobní odběry objednávek fungují BEZE ZMĚN. Není možný volný prodej na našich pobočkách-rozhodnutí vlády ze dne 21.10.

Pistolová montážní pěna Guttafoam 750ml zelená

Neohodnoceno
Značka: Gutta
150 Kč / ks 124 Kč bez DPH
10 - 20 pracovních dní

Jednosložková pistolová polyuretanová pěna vhodná k montáži oken a zárubní, k vyplňování mezer, prasklin a na tepelné izolace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistolová montážní pěna Guttafoam


Montážní pěna je určená k vyplňování mezer, prasklin, dutin, dilatačních spár, izolaci teplovodních rozvodů, koupelnových van, bojlerů, chladírenských zařízení. Je ideální pro montáž zárubní, rámů, oken, dveří, panelových stěn, oplechování střešních konstrukcí krovů. Je také vhodná k úpravě technologických postupů, průrazů a dutin pro rozvody vody, plynu, topení a elektřiny. Slouží k upevňování a utěsňování střešních tašek. Má vynikající přilnavost ke všem materiálům mimo polyethylenu, polypropylenu a teflonu. Je odolná vůči  vodě, stárnutí, podléhá UV záření. Vytvrzuje se vlivem vzdušné vlhkosti. Povrch přestává být lepivý po 10 - 20 minutách, úplné vytvrzení nastává za 12 - 24 hod v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu.

Technické parametry:

Montážní pěna 
materiál polyuretan
provedení sprej
množství 750 ml
vytvrzení 12 až 24 hod.
aplikační teplota +5°C až +40°C
barva zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: