Nopová fólie Guttabeta N

1 hodnocení
Značka: Gutta
29 Kč / m2 29 Kč / m2 29 Kč / m2 29 Kč / m2 31 Kč / m2 29 Kč / m2 29 Kč / m2 od 29 Kč / m2 24 Kč bez DPH 24 Kč bez DPH 24 Kč bez DPH 24 Kč bez DPH 26 Kč bez DPH 24 Kč bez DPH 24 Kč bez DPH od 24 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní Zvolte variantu
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nejpoužívanější protivlhkostní a drenážní nopová fólie s kulatými nopy o hmotnosti 500 g/m2 se zárukou 20 let. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Obsah balení - 1 role

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nopová fólie Guttabeta N


Nopová fólie Guttabeta N je vyráběna z vysokohustotního poly­ethy­lenu (HDPE). Profil fólie je tvořen polokuželovými výstupky (nopy). Použitý materiál a profil dávají nopové fólii unikátní vlastnosti, které je možno výhodně využít v řadě konstrukcí staveb. K nopovým fóliím Guttabeta doporučujeme používat pouze kompatibilní originální příslušenství. Vlastnosti nopové fólie: vysoká odolnost v tlaku, nezávadnost vůči pitné vodě, odolnost proti UV záření, odolnost proti většině chemikálií, vysoká životnost - nepodléhá rozkladným procesům.

Výhody:

  • 20 let záruka
  • Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost
  • Chrání svislou i vodorovnou izolaci
  • Je nezbytnou součástí drenážních systémů
  • Zamezuje pronikání radonu do stavby
  • Chrání podlahy před zemní vlhkostí
  • Nahrazuje izolační přizdívku
  • Ochrana podzemních staveb a tunelů

 

Technické parametry:

Nopová fólie Guttabeta N 
materiál poly­ethy­len (HDPE)
délka 20 m
šířka 0,5 m; 1 m; 1,5 m; 2 m; 2,5 m; 3 m; 4 m
tloušťka 0,5 mm
výška nopu 8 mm
propustnost mezi nopy 5,3 l/m2
počet nopů 1860 ks/m2
pevnost v tlaku 250 kN/m2
měrná hmotnost 500 g/m2
teplotní stálost od - 40°C do + 80°C
barva černá
řezy na míru ne

 

Montáž

Nopovou fólií je možné pokládat na vodorovné i svislé plochy na podklad zbavený ostrých výstupků. Spojování fólií je možné provést přeložením min. o 4 řady nopů v případě použití jako ochrany proti vzlínající vlhkosti. Při použití na svislé konstrukce (např. sanace vlhkého zdiva), kde jsou snížené nároky na vodotěsnost fólie je možno fólii kotvit mechanicky - pevnostními hřeby s podložkou nebo talířovými hmoždinkami. V případě použití fólie jako náhrady izolační přizdívky je možné fólii mechanicky kotvit pouze nad úrovní hydroizolace. K nopovým fóliím GUTTA doporučujeme používat pouze kompatibilní originální příslušenství. Postup montáže viz ke stažení.

řez základem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: