Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Primalex Silikátová penetrace

1 hodnocení
Značka: Primalex
911 Kč / ks 753 Kč bez DPH
5 - 10 pracovních dní
Typ
Balení (ml)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Speciální penetrační prostředek určený pod silikátové nátěry a omítky na fasádách i v interiérech. Zpevňuje podklad a sjednocuje jeho savost. Současně díky své dokonalé paropropustnosti zachovává přirozený průchod par zdivem, a tím prodlužuje životnost finálních nátěrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Penetrační prostředek pro zpevnění podkladu, sjednocení nasákavosti a izolování prostupu skvrn. Omezuje tvorbu vlasových trhlinek na finální povrchové úpravě stavebních děl a zvyšuje přilnavost dalších vrstev silikátových nátěrů.

Pro napouštění vyzrálých savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, vápenná, vápenocementová a silikátová omítka a sanační omítky. Není určena k penetraci podkladů před silikonovými a disperzními nátěry.
 
Technické parametry:

Objemová hmotnost (g/cm3): 1,10 – 1,20
Přídržnost na štuku (MPa): 0,6
Ekvivalentní dif. tloušťka sd (m): 0,03
Obsah netěkavých látek (%): 16,5 – 18,0

Vydatnost 5 – 10 m2/l. Závisí na typu podkladu.
Ředění - Vysoce savé podklady a savé podklady: neředěná; nenasákavé a málo savé podklady: 1 : 0,5 (dílů penetrace: dílů vody)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: