PLOŠNÉ OMEZENÍ PŘEPRAV!! Z důvodu extrémního vytížení přepravců již některé společnosti přestaly přijímat další zásilky. Objednávky nyní budeme zavážet VÝHRADNĚ NAŠÍ PŘEPRAVOU. S tímto se mohou dodací termíny prodloužit. Děkujeme za pochopení. Tým Milpe.

Primalex Silikátová penetrace

1 hodnocení
Značka: Primalex
759 Kč / ks 627 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Speciální penetrační prostředek určený pod silikátové nátěry a omítky na fasádách i v interiérech. Zpevňuje podklad a sjednocuje jeho savost. Současně díky své dokonalé paropropustnosti zachovává přirozený průchod par zdivem, a tím prodlužuje životnost finálních nátěrů.

Detailní informace

Typ: kanystr, Balení (ml): 5 l
5 - 10 pracovních dní
759 Kč / ks
627 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Penetrační prostředek pro zpevnění podkladu, sjednocení nasákavosti a izolování prostupu skvrn. Omezuje tvorbu vlasových trhlinek na finální povrchové úpravě stavebních děl a zvyšuje přilnavost dalších vrstev silikátových nátěrů.

Pro napouštění vyzrálých savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, vápenná, vápenocementová a silikátová omítka a sanační omítky. Není určena k penetraci podkladů před silikonovými a disperzními nátěry.
 
Technické parametry:

Objemová hmotnost (g/cm3): 1,10 – 1,20
Přídržnost na štuku (MPa): 0,6
Ekvivalentní dif. tloušťka sd (m): 0,03
Obsah netěkavých látek (%): 16,5 – 18,0

Vydatnost 5 – 10 m2/l. Závisí na typu podkladu.
Ředění - Vysoce savé podklady a savé podklady: neředěná; nenasákavé a málo savé podklady: 1 : 0,5 (dílů penetrace: dílů vody)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: