Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Gutta Rabicové pletivo

1 hodnocení
Značka: Gutta
33 Kč / m2 27 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Rabicové pletivo s rozměry 1 x 50 m pro aplikaci omítkovin na nepřilnavé a nesoudržné povrchy. Rabicové pletivo je tvořeno sítí z ocelového pozinkovaného drátu s letovanými spoji.

Balení 1 role - 50 m2

Rozměr 1 x 50 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rabicové pletivo


Rabicové pletivo pro aplikaci omítkovin na nepřilnavé a nesoudržné povrchy. Rabicové pletivo je tvořeno sítí z ocelového pozinkovaného drátu s letovanými spoji. Rabicové pletivo Gutta nezpůsobuje zabarvení omítkoviny rzí jako je tomu u běžných nezinkovaných pletiv. Rabicové pletivo je ideální pro omítání různorodých stavebních povrchů ať už kamenných, nebo dřevěných. Rovněž zvyšuje pevnost a odolnost omítkovin proti mechanickému poškození a  odolnost proti praskání. Rabicové pletivo Gutta lze díky letovaným spojům využít i jako univerzální pletivo v exteriéru na ploty, kotce aj. Pletivo je proloženo voskovaným papírem pro ochranu mřížky.

Technické parametry:

Rabicové pletivo 
materiál ocelový pozink. drát
rozměry 1 x 50 m
velikost ok 25 x 25 mm
role 50 m2
tloušťka pletiva 1 mm
objem 1,8 l
barva stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: