Perlinka Vertex G120

Neohodnoceno
Značka: Gutta
52 Kč / m2 43 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Perlinka Vertex G120 - Sklolaminátová mřížková tkanina (perlinka) je určena pro vyztužení na podlahové potěry (140 g/m2). Sklovláknité mřížky nepodléhají korozi před ani po aplikaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklovláknitá mřížka (perlinka) Vertex je vyrobena z E-skla speciálně povrchově upravena proti působení alkálií. Perlinka zajišťuje dostatečné vyztužení, potřebné jak ve fázi vysychání potěru, tak i během životnosti konstrukce. Prasklinám nezabrání zcela, ale významně omezí jejich délku (až o 70 %) a šířku (až o 50 %).
Sklolaminátová mřížková tkanina (perlinka) je určena pro vyztužení na podlahové potěry (140 g/m2). Sklovláknité mřížky nepodléhají korozi před ani po aplikaci.
Jednoduchá aplikace, která nevyžaduje speciální nářadí. Práce se sklovláknitými mřížkami je bez nebezpečí poškození, či znečištění okolních povrchů. Zbytky lze snadno odklidit a zachovat pro další použití, např. zpevnění rohů, ostění nebo lokální vysprávky. Bezproblémové uskladnění, i dlouhodobé, bez negativního vlivu na vlastnosti sklovláknitých mřížek.

Vlastnosti
  • Proti prasklinám
  • Nepodléhá korozi
  • Snadná manipulace a aplikace

Perlinka Vertex G120 
materiálsklolaminátová tkanina
velikost ok4 x 4 cm
délka role50 m
šířka role1 m
v balení50 m2
barvamodrá

Doplňkové parametry

Kategorie: Perlinky
Balení: 50 m2
Rozměr: 1.0 x 50 m
Barva: modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: