Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Benzínový plotostřih tyčový HCAS-2620-HD ECHO, 1kW

Novinka
Neohodnoceno
Značka: ECHO
17 236 Kč / ks 14 245 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při startování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při startování. K velkokapacitnímu filtru se dostanete bez použití nářadí. Bez použití nářadí lze snadno nastavit také úhel čepele v rozsahu 135° nebo jí úplně sklopit. Profesionální zpracování převodovky umožňuje vyšší rychlost a čistší řez, čemuž napomáhají také nože ostřené ze tří stran. Lehká lišta snižuje únavu obsluhy. Vrchol lišty je osazen ochranným prvkem proti jejímu poškození. Stejně tak profesionální dvoutaktní motor o objemu 25,4 cm³ zajišťuje optimální výkon a dlouhou životnost stroje.

 

SPECIFIKACE

Celková délka: 2440 mm

Délka lišty: 536 cm (náklon 135°)

Rozestup zubů: 35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: