Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Juta Jutafol D 110g STANDARD

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Juta
23 Kč / ks 19 Kč bez DPH
Skladem
Plocha (m2)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie.

-je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie. Skládá se z výztužné mřížky a ze dvou vrstev polyetylenové laminonané mikroperforované fólie. JUTAFOL D je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění. Skladba fólie zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. JUTAFOL D umožňuje odvětrání vodních par z vnitřních prostor budov a zároveň chrání tepelnou izolaci před vlhkostí z deště nebo sněhu v případě protečení střešní krytinou nebo zafoukání. Paropropustnost je zajištěna pomocí mikroperforace.

1871587

JUTAFOL D je vhodný pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. JUTAFOL D nepodléhá hnilobě, plísni a škůdcům. JUTAFOL D je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.

JUTAFOL D SPECIAL má sníženou hořlavost - obsahují samozhášecí činidlo, při hoření neodkapávají. 

Minimální možný sklon střechy je 17°.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: