Větrací okno pro zahradní skleník Trjoska

5 hodnocení
Značka: Volya LLC
Větrací okno pro zahradní skleník Trjoska - Originální větrací okno pro zahradní skleník Trjoska. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník Trjoska z profilované pozink. oceli.
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
1 040 Kč / ks 860 Kč bez DPH 1 040 Kč / 1 ks
Větrací okno pro zahradní skleník Trjoska
5 hodnocení
Značka: Volya LLC
3,8 5 hodnocení
Originální střešní větrací okno pro zahradní skleník Trjoska (nelze kombinovat s jinými modely Volya). Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník Trjoska z profilované pozink. oceli. Toto střešní větrací okno je kompatibilní s automatickým skleníkovým otevíračem Gardentec, které lze k tomuto oknu doobjednat, získáte tak plně automatizovanou trvalou regulaci vnitřní teploty skleníku. Díky střešnímu oknu můžete lépe regulovat vnitřní teplotu.

Vlastnosti:
  • Regulace vnitřní teploty ve skleníku

Větrací okno pro zahradní skleník Trjoska 
materiálpozink. ocel
rozměry1050 x 650 mm
množství ks v balení1 ks

Montáž:
Střešní větrací okno  je připraveno k montáži výhradně pro zahradní skleník Trjoska, ve kterém se ostrým nožem vyřízne otvor přesně podél obloukového rámu, vzniklý odřezek následně poslouží jako výplň tohoto okna. Balení obsahuje pouze pozinkovanou konstrukci okna, která je po vyříznutí příslušného otvoru ve střeše skleníku Trjoska, osazena vzniklým polykarbonátovým formátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a doplňky ke skleníkům
Rozměr: 105 x 65 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: