Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

ISOVER Vario XtraPatch

1 hodnocení
Značka: Isover
908 Kč / balení 750 Kč bez DPH
Skladem

Isover Vario XtraPatch je samolepicí spojovací páska sloužící k přichycení folie Isover Vario XtraSafe k podkladu systémem „zip“.

Samolepicí spojovací páska pro přichycení folie Isover Vario® XtraSafe k podkladu systémem zip. Uvedená cena je za 1 balení, které obsahuje 208 samolepek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu: Systém doplňků Vario je speciálně vyvinut k lepení spojů v ploše a u detailů parobrzdy Isover Vario XtraSafe

Použití: Isover Vario XtraPatch je samolepicí spojovací páska sloužící k přichycení folie Isover Vario XtraSafe k podkladu systémem „zip“. Hlavní oblast využití je především u kovových SDK roštů. Lze aplikovat při teplotách ≥ -10°C (teplota použití -30° až +100 °C).

Balení, transport, skladování: Doplňky Vario jsou baleny v krabicích po několika kusech. Během transportu nesmí dojít k mechanickému poškození výrobků, skladování v suchu.

Samolepicí spojovací páska pro přichycení folie Isover Vario® XtraSafe k podkladu systémem zip. Uvedená cena je za 1 balení, které obsahuje 208 samolepek.

Vlastnosti:

  • přizpůsobivá ochrana proti vzdušné vlhkosti a kondenzátu
  • proměnlivě difuzně propustná - propustnost pro vodní páru
  • ekologická a hygienická nezávadnost
  • spolu s těsnícími a lepícími páskami tvoří systém parozábrany
  • snadná tvarovatelnost a přizpůsobivost v detailech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: