Gutta Silikon na plasty 310ml

Neohodnoceno
Značka: Gutta
227 Kč / ks 188 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Speciální vysoce odolný a stálý silikonový tmel pro utěsnění a korekci detailů plastových krytin v exteriéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátové lepidlo je speciální jednosložkový neutrální prostředek, vhodný na lepení a tmelení polykarbonátových materiálů. Látky použité v lepidle jsou vhodné speciálně na lepení polykarbonátů a působí preventivně, vůči vysoušení polykarbonátového povrchu. Výrobek je zároveň mimořádně odolný vůči slunečnímu záření. Vyznačuje se dobrou dlouhodobou přilnavostí na většinu neporézních materiálů jako jsou eloxovaný hliník, polyakrylát, polykarbonát, lakované anebo lazurované dřevo, sklo a glazované povrchy.

Zabezpečuje vodotěsnost komůrkových polykarbonátových desek, těsnění přechodů polykarbonátových desek v napojení na konstrukce, či stěny. Zabraňuje vnikání nečistot, vody a hmyzu do komůrek desek, přechodů a spojů.

Povrch materiálu musí být před použitím suchý a zbavený mastnoty. Lepidlo se může nanášet běžnou pistolí na kartuše. Fleky od čerstvého tmelu / lepidla se dají odstranit suchým hadrem anebo acetonem, vytvrzený tmel lze pouze mechanicky (špachtlí, kovovou stěrkou, nožem atd.). Zamezte styku s kůží a očima.

Výhody:

  • Odolný UV záření
  • Velmi snadná aplikace
  • Kvalitně lepí a má dobrou přilnavost
  • Dobře odolávávající stárnutí
  • Bez zápachu

 

Technické parametry:

Silikon na plasty  
materiál silikon
obsah 310 ml
počet kusů v balení 1 ks
teplotní odolnost -10°C / +80°C
aplikační teplota +5°C / +40°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: