Zahradní skleník z polykarbonátu Gardentec Standard + 1x sada těsnění + 5x tyče na rajčata

Novinka Tip
35 hodnocení
Značka: Gutta
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
Gardentec Standard
12 150 Kč / ks 17 991 Kč / ks 14 130 Kč / ks 21 060 Kč / ks od 12 150 Kč / ks 10 041 Kč bez DPH 14 869 Kč bez DPH 11 678 Kč bez DPH 17 405 Kč bez DPH od 10 041 Kč bez DPH 12 150 Kč / 1 ks 17 991 Kč / 1 ks 14 130 Kč / 1 ks 21 060 Kč / 1 ks
Do 3 prac. dnů 10 pracovních dní Do 3 prac. dnů 10 pracovních dní Zvolte variantu
Rozměry skleníku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Obloukový zahradní skleník značky GUTTA s maximálním zatížením 240 kg/m2 o šířce 2,5 m a délce od 2 m do 4 m, výška 2,45 m. Konstruce je ze zesíleného hliník o síle plechu 1 mm. Výplň skleníku je ze zdravotně nezávadného c ertifikovaného polykarbonátu Guttagliss o síle 4 nebo 6 mm. Polykarbonát disponuje UV ochranou a skleník je možno stavět bez nutnosti základů.

Rozdíl mezi skleníky: CLASSIC - polykarbonát o tloušťce 4 mm a PROFI - polykarbonát o tloušťce 6 mm.

Dárky pro skleník Standard: 1x sada těsnění, 5x tyče na rajčata,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní skleník z polykarbonátu GUTTA Gardentec Standard

Velice odolný zahradní skleník, který osloví každého zahrádkáře svými rozměry a technickým provedením. Tento obloukový zahradní skleník je vyroben z žárově pozinkovaného plechu o síle 1 mm a šířkou profilu 78 mm. Zahradní skleník Gardentec Standard je osazený kvalitním polykarbonátovým pláštěm Guttagliss DUAL BOX. Další specialitou tohoto skleníku je silný 10 cm vysoký základový bezúdržbová základna, která zajišťuje stabilitu konstrukce. Nevyžaduje se nutnost stavby základů. Odolnost proti zátěži až 240 kg/m2.

Zasklení je tvořeno čirým dutinkovým (komůrkovým) polykarbonátem o tloušťce 4 nebo 6 mm s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Námi dodávaný polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak bez obav o své zdraví nerušeně pěstovat zeleninu.

Již žádné větrem vypadané polykarbonatové výplně! Krycí plast z polykarbonátu je v celku! Na zahradní skleníky z polykarbonátu Guttagliss poskytujeme záruku 3 roky na konstrukci a až 10 let na polykarbonát. Zahradní skleníky dodáváme jako stavebnici o rozměrech 2 x 2,5 m; 4 x 2,5 m (pozinkovaná konstrukce + polykarbonát Guttagliss) s podrobným montážním návodem.

Upozornění: Rozdíl mezi variantami Gardentec skleníku je pouze v tloušťce polykarbonátu - konstrukce zůstává stejná - Standard (tloušťka 4mm polykarbonát) a Gardentec Standard Profi (tloušťka 4mm polykarbonát).
 
  • Tloušťka žárově pozink. plechu 1 mm (o 30% silnější než u běžných obloukových skleníků)
  • Šířka skleníku 2,5 m
  • Zdravotně nezávadný polykabonát Guttagliss s certifikací SZÚ
  • Skvělý poměr rozměr / kvalita / cena
  • Prodloužená záruka na konstrukci (3 roky ) i polykarbonát (10 let)
  • Dárky pro skleník Standard:
  • 1x sada těsnění, 5x tyče na rajčata

 

V záložce se soubory naleznete montážní návod ke skleníku a certifikát k polykarbonátu Guttagliss.
 
 Technické parametry skleníku

Gardentec Standard - GUTTA

Obsah balení skleníku

Skleníky Gardentec Standard jsou prodávány jako stavebnice kombinující pozinkovanou konstrukci a dutinkový polykarbonát Guttagliss německé výroby. Každá zásilka obsahuje komponenty, které se vždy skládají z: 1 ks krabice; 1 bal profilů se základnou; 1 bal profilů s oblouky (na všech těchto baleních je popsáno na kolik m2 je skleník obsažen) a příslušný počet polykarbonátových desek o rozměru 6000 × 2100 mm složených do rolí. Více info v níže uvedené tabulce s obsahem balení variant skleníku.

Gardentec Standard - GUTTA(1)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: