Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Benzínová sněhová fréza 6562A-01E AGAMA, 196 cm3

Novinka
1 hodnocení
Značka: AGAMA
19 790 Kč / ks 16 355 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Dvoustupňová sněhová fréza AGAMA 6562A-01E je poháněna čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 6,5 HP s elektrickým startováním. Pro práci za zhoršené viditelnosti je fréza vybavena reflektorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sněhová fréza AGAMA 6562A-01E je opatřena vylepšenými zimními pneumatikami se zvětšeným průměrem se SNOW GRIP šípovým dezénem pro lepší adhezi, který zabraňuje prokluzu na hladkém či sypkém povrchu. Masivní ocelový sněhový šnek z vysokopevnostní je opatřen po svém obvodu zuby, které snadno procházejí i skrze zhutněnou či zledovatělou sněhovou pokrývku.

Masivní převodovka, dvoustupňový systém s vysokoobrátkovým ventilátorem zajišťují kvalitní odhoz sněhu, ale i bezproblémový průchod sněhovou pokrývkou.

Dvoustupňová sněhová fréza pro náročné uživatele. Je poháněna spolehlivým benzínovým čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 6,5 HP s možností elektrického startu. Lze samozřejmě využít i manuálního startu pomocí startovací šňůry. Pro práci za zhoršené viditelnosti je fréza vybavena reflektorem.

Ovládání směru, stejně tak jako sklonu výhozového komínu je snadné pomocí pák umístěných na vylepšeném ovládacím panelu z místa obsluhy stroje.

Z místa obsluhy je lehce přístupné nejen směr a vzdálenost odhozu, ale i řazení rychlostních stupňů. Zvětšený pracovní záběr 62 cm s výška záběru 51 cm je ideální kombinací pro rychlý a efektivní úklid sněhu. Masivní oboustranné Kluznice na spodní části bunkru frézy zabraňují možnému poškození bunkru. Všechny ovládací prvky sněhové frézy jsou soustředěny na vylepšeném přehledném pracovním panelu.

Specifikace:
Motor: 196cm3
Typ motoru: 4-taktní motor OHV
Výkon: 6,5HP
Šířka záběru: 62cm
Výška záběru: 51cm
Rychlost: 6 vpřed / 2 vzad
Ovládání směru odhozu: 190° z místa obsluhy
Startování: manuální + elektrické 230V
Světlomet: ano
Vyhřívaná rukojeť: ne
Sněhové řetězy: příslušenství k dokoupení
Objem palivové nádrže: 3,6l
Pneumatiky: SNOW GRIP 4,80-8
Pojezdová převodovka: disková s plynulým převodem CVT
Volnoběžný chod: ano
Hmotnost: 82 kg

 

AGAMA 6562A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: