Z důvodu přestavby silniční komunikace u areálu bohužel není možný osobní odběr v Brně do 28.7. Děkujeme za pochopení.

Isover Vario XtraFix

1 hodnocení
Značka: Isover
18,15 Kč –27 %
02450l
18,15 Kč –27 % 13,31 Kč / m 11 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Jednostranná lepicí páska Isover Vario® XtraFix určená k dočasnému mechanickému přichycení parobrzdy Isover Vario XtraSafe metodou suchého zipu. Páska se aplikuje pomocí samolepicí strany na podkladní kovové profily či dřevěnou konstrukci. Chcete si urychlit a zjednodušit práci při aplikaci parobrzdy Isover Vario XtraSafe? Využijte metody suchého zipu.

1 balení= 25bm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isover VARIO XtraTape je zvláště široká lepicí páska s extrémně vysokou lepicí silou. Vyvinutá speciálně pro bezpečné vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzd VARIO. Je vhodná také na rohy, spoje a průchody střechou i pro řešení napojení parobrzdy na krokve, vaznice, střešní okna atd. Lze aplikovat při teplotách ≥ -10°C.

Isover VARIO XtraFix je samolepicí spojovací páska sloužící k přichycení folie Isover VARIO XtraSafe k podkladu systémem „zip“. Hlavní oblast využití  je především u kovových SDK roštů. Lze aplikovat při teplotách ≥ -10°C.

Isover VARIO XtraFit je dvousložková těsnicí hmota bez rozpouštědel, pevná proti odtržení, vhodná pro provádění všech vzduchotěsných připojení na části staveb, např. na štítové zdi, vaznice, okna, dveře. Není nutná žádná přítlačná lať, aplikuje se v tl. 6-8 mm k zajištění trvalého vzduchotěsného napojení parobrzdy a obvodového zdiva. Je balena v praktické patroně nebo ve větším, téměř bezodpadovém balení (váleček balený ve fólii). Lze aplikovat při teplotách ≥ +5°C.

Přednosti:
- přizpůsobivá ochrana proti vzdušné vlhkosti a kondenzátu
- proměnlivě difuzně propustná - propustnost pro vodní páru
- ekologická a hygienická nezávadnost
- spolu s těsnícími a lepícími páskami tvoří systém parozábrany
- ekologická a hygienická nezávadnost
- snadná tvarovatelnost a přizpůsobivost v detailech

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální
Hmotnost: 0.1 kg

Montážní návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: