Z důvodu vysokého zájmu a problémům ve výrobě se nyní prodlužují dodací lhůty na sítě proti hmyzu FAKRO AMS. Děkujeme za pochopení.

Získejte dotaci 1 000 Kč na každé nové střešní okno VELUX s trojsklem

Pusťte do svého domova na jaře více světla a ještě ušetříte. Objednejte si do 30. dubna 2020 na našem e-shopu jakékoliv okno VELUX s trojsklem a VELUX vám na každý kus přispěje 1 000 Kč. Jak na to?

Stačí vám k tomu 3 kroky:

  1. Vyberte si na našem e-shopu libovolné okno VELUX s trojsklem, vytvořte objednávku a zaplaťte do 30. dubna 2020
  2. Než vám okno dovezeme, zaregistrujte se na webových stránkách VELUXU. Ve spodní části stránky stačí zadat své jméno a e-mailovou adresu. 
  3. Podle pokynů, které obdržíte po registraci, odešlete do VELUXU fakturu za střešní okna s trosjklem z našeho e-shopu.  

Za každé zakoupené okno s trojsklem vám společnost VELUX vrátí 1 000 Kč. V případě některých modelů tak získáte až 20 % slevu

VYHLÉDNĚTE SI SVÉ TROJSKLO (3)

3 důvody, proč je trosjklo lepší než dvojsklo

Největší výhodou střešních oken s je izolace. Jak tepelná tak zvuková. Ušetříte za náklady na vytápění, protože okolo okna s trosjklem neuniká v zimních měsících tolik tepla (až o 30 % oproti klasickému dvojsklu). A v létě zase oceníte příjemnější chladnější klima, protože trojsklo nepustí do místnosti nepříjemné vedro. Pokud máte navíc své střešní okno směrem do hlučné ulice, užijete si díky zvukové izolaci konečně trochu ticha. 

Tak na nic nečekejte a objednávejte. Akce platí jen na nákup, který provedete do 30. dubna 2020. 

Zdůrazňujeme, že akci nepořádá Milpe.cz.

Bez registrace na stránkách www.vicesvetla.cz na dotaci nemáte nárok. Peníze obdržíte od společnosti VELUX, proto v případě jakýchkoliv problémů nebo otázek, kontaktujte přímo VELUX

Chci si vybrat střešní okno s dotací 1 000 Kč >>