Poslední expedice v roce 2021 bude 17.12.! Objednávky, které se nestihnou vyexpedovat a nové objednávky se začnou vyřizovat až 3.1.2022. Mimo provoz bude také online podpora a infolinka. Děkujeme za pochopení. 

VELUX Chytrý dotykový ovladač INTEGRA® KLR 200

7 hodnocení
Značka: Velux
5 931 Kč / ks 4 902 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Dálkový ovladač VELUX INTEGRA® pro použití se střešními okny VELUX INTEGRA® vyrobenými od roku 2008. Snadno se používá díky intuitivním funkcím s ikonami a předdefinovaným programům, které automaticky otevírají střešní okna, aby dovnitř mohl proudit čerstvý vzduch, a zatahují rolety, aby dovnitř neproniklo teplo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VELUX Chytrý dotykový ovladač INTEGRA® KLR 200

 

  • Plně programovatelný ovladač
  • Dotykový displej s intuitivním ovládáním
  • Funguje na vzdálenost 20 metrů

Chytrý dotykový ovladač VELUX INTEGRA s dotykovým displejem vám umožňuje snadno a intuitivně ovládat všechny elektricky ovládané výrobky VELUX ve vašem domě z jednoho místa. V ovladači dále najdete širokou škálu předprogramovaných nastavení, která vám pomohou šetřit energii a vytvořit lepší vnitřní prostředí.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DV Avatar autora Ovladač KLR 200- dobíjení 19.10.2021 21:52
Dobrý den, mám tento ovladač pro střešní okno. Bohužel je problém s dobíjením. Jaká nabíječka se má používat? Nedostali jsme k produktu žádnou. Děkuji za info. Vinklerová