Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Světlovod FAKRO SFF s ohebným tubusem do ploché střechy

2 hodnocení
Značka: Fakro
9 741 Kč / ks 12 595 Kč / ks od 9 741 Kč / ks 8 050 Kč bez DPH 10 409 Kč bez DPH od 8 050 Kč bez DPH
5 - 10 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní Zvolte variantu
Světlovody FAKRO
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tubusový světlovod s ohebným hliníkovým tubusem s lemováním pro ploché střechy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohebný tubus je vyroben z metalizovaného polyestru a je vyztužen ocelovým drátem, což umožnuje montáž v prostorech s kontrukčními překážkami. Standardní délka tubusu je 210cm. Možnost prodloužení tubusu pomocí nástavných dílů SLM
 

Zajišťuje snadnější používání místnosti umístěné přímo pod místem montáže světlovodu.

Nová konstrukce tubusového světlovodu vyniká:

  • cca o 10 % lepším součinitelem prostupu tepla U oproti světlovodům ve verzi s kopulí,
  • integrovaným lemováním - rychlejší montáž světlovodu.

Střešní část světlovodu SFF se skládá z montážního rámu vyrobeného z PVC profilů, vyplněního termoizolačním materiálem, speciálně tvarovaného hliníkového krytu a kopule vyrobené z UV stabilizovaného polykarbonátu. 

Rozsah montáže 0-15º. 

Charakteristika


  • Ohebný světlovodný tubus - Je vyroben z metalizovaného polyestru a vyztužen ocelovým drátem. Tato konstrukce umožňuje vytvořit konstrukčně pevný světlovodný tubus. Díky svým vlastnostem je ideálním řešením pro montáž na krátké vzdálenosti v prostorách se stavebními překážkami, kterým je nutno se vyhnout. Doporučená maximální délka ohebného světlovodného tubusu je 4 m pro průměr 350 mm a 6 m pro průměr 550 mm.
  • Střešní část - Skládá se z hliníkového rámu, do kterého je vlepeno tvrzené sklo tloušťky 4 mm. Do profilu rámu je zevnitř namontován prvek umožňující spojení se světlovodným tubusem. Je vyroben z hliníkového plechu nebo speciálního organického skla (verze s dodatečným prosvětlením půdních prostorů
    -L). Součástí střešní části světlovodu je těsnící lemování. Celek je v šedohnědé barvě RAL 7022, která ladí s běžně dostupnými barvami střešních krytin.
  • Stropní rám - Nový stropní rám je vyroben z organického skla a obsahuje vlepený prvek rozptylující světlo. Krytka je z odolného materiálu mléčné bílé barvy. Stropní díly u světlovodů s plochým zasklením jsou více zakulacené než u světlovodů s kopulí.

Průřez světlovodu: 

sff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: