Z důvodu přestavby silniční komunikace u areálu bohužel není možný osobní odběr v Brně do 28.7. Děkujeme za pochopení.

Systém pro ploché střechy FAKRO SLP pro světlovody (těsnící lemování)

Neohodnoceno
Značka: Fakro
1 990,45 Kč / ks 2 608,76 Kč / ks 3 210,13 Kč / ks od 1 990,45 Kč / ks 1 645 Kč bez DPH 2 156 Kč bez DPH 2 653 Kč bez DPH od 1 645 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů 10 pracovních dní Do 3 prac. dnů Zvolte variantu
Světlovody FAKRO
Systém pro ploché střechy Fakro SLP se používá v budovách s plochými střechami, ve kterých neexistuje možnost použít standardní svislá nebo střešní okna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světlovody - pohled
 

Systém pro ploché střechy Fakro SLP pro světlovody (těsnící lemování)

Tubusové světlovody lze použít také v budovách s plochými střechami. Často se stává, že se pod plochou střechou nachází místnosti, ve kterých neexistuje možnost použít standardní svislá nebo střešní okna. V těchto případech je ideálním řešením montáž speciálně konstruovaného systému do plochých střech. K jejich montáží se tehdy využívá speciální montážní sady, která se skládá ze dvou výrobků: osazovacího rámu SFP a lemování SLP. Osazovací rám SFP je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu a zevnitř zateplen polystyrénem. Tento systém je určen pro tubusové světlovody Fakro SRT a SLT.

 

Osazovací rám SFP a těsnící lemování SLP

Tubusové světlovody se velmi často používají u plochých střech. K jejich montáži je nutno použít montážní sadu složenou ze dvou výrobků: osazovacího rámu SFP a lemování SLP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: