Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Ryobi Aku bezuhlíkový vysokotlaký čistič RPW36120HI, 120 bar

Neohodnoceno
Značka: Ryobi
11 539 Kč / ks 9 536 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Výkonná 36V bezuhlíková technologie motoru pro maximální výkonnost 1 600 W zaručuje tlak až 120 barů a průtok 320 litrů za hodinu. Výjimečně kompaktní konstrukce se zabudovaným kovovým rámem a hliníkovou teleskopickou rukojetí pro zajištění odolnosti. S tryskou 5 v 1 je přepínání mezi funkcemi snadné – můžete si zvolit mezi nastavením dlouhý rozsah s čisticím prostředkem, krátký rozsah s čisticím prostředkem, vějířové rozstřikování 40°, 25° a 0°. Zabudovaná nádrž na čisticí prostředky o objemu 1 litr se snadno přístupným ovládáním dávkování přímo na rozprašovací hlavici. Vodotěsná přihrádka na akumulátor s duálním ukotvením pro zajištění dlouhé životnosti akumulátoru. Velmi tichý provoz pouhých 70 dB při maximálním výkonu. Odkládací prostor na hadici, pistoli se spouští a rozprašovací hlavici přímo na nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STANDARDNÍ VÝBAVA
RPW36120HI bezuhlíkový vysokotlaký čistič
Tryska 5 v 1 (dlouhý rozsah s čisticím prostředkem, krátký rozsah s čisticím prostředkem, vějířové rozstřikování 40°, 25° a 0°)
Turbotryska
Hadice
Pistole se spouští
Rozprašovací hlavice
Dodáváno bez aku a nabíječky

Bezuhlíkový motor Ano
Hmotnost 12kg
Kapacita aku ---
Napětí 36V
Pohon Aku
Průtok vody (kapaliny) 320l/hod
Tlak 120bar
Typ akumulátoru ---
Výkon 1.6kW
Standardní výbava vysokotlaký čistič, tryska 5 v 1 (dlouhý rozsah s čisticím prostředkem, krátký rozsah s čisticím prostředkem, vějířové rozstřikování 40°, 25° a 0°), turbotryska, hadice, pistole se spouští, rozprašovací hlavice, dodáváno bez aku a nabíječky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: