ROTO ZAR M - manuální roleta

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Roto
od 1 452 Kč / ks od 1 200 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Venkovní roleta ROTO Screen ZAR zajišťuje účinnou ochranu proti teplu a v letních měsících přispívá rozhodující mírou ke komfortu bydlení. Venkovní roleta ROTO ZAR Screen díky tkanině se skleněnými vlákny potažené umělou hmotou zaručuje, že na okenní tabuli nedopadne až 70 % slunečních paprsků.

Určené pro okna Roto Designo.

Detailní informace

Vnější šířka rámu: 54x... cm
Do 3 prac. dnů
1 452 Kč / ks
1 200 Kč bez DPH
Vnější šířka rámu: 65x... cm
Do 3 prac. dnů
1 561 Kč / ks
1 290 Kč bez DPH
Vnější šířka rámu: 74x... cm
Do 3 prac. dnů
1 643 Kč / ks
1 358 Kč bez DPH
Vnější šířka rámu: 94x... cm
Skladem
1 824 Kč / ks
1 507 Kč bez DPH
Vnější šířka rámu: 114x... cm
Do 3 prac. dnů
2 042 Kč / ks
1 688 Kč bez DPH
Vnější šířka rámu: 134x... cm
Do 3 prac. dnů
2 296 Kč / ks
1 898 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Venkovní roleta ROTO ZAR M Screen

 

Vnější roleta (markýza) ROTO ZAR SCREEN je umístěna před oknem. Použitý materiál jsou poplastovaná skleněná vlákna, která jsou odolná proti povětrnostním vlivům. Roleta ROTO ZAR odráží a částečně pohlcuje sluneční záření ještě před střešním oknem. Vnější roleta je umístěna na horní části křídla pod oplechováním. Roletu ZAR při použití rozvineme přes sklo a uchytíme na předem namontovaných úchytech na spodní části křídla.

Roleta ROTO ZAR neomezuje pohyb křídla. Roleta může být vytažena i při plném otevření a ještě zabrání průniku slunečního záření do místnosti. Vnější roletu ROTO SCREEN doporučujeme kombinovat s vnitřními prvky zatemnění.

Vnější rolety SCREEN lze použít ke všem typům střešních oken ROTO. Vnější rolety SCREEN ke střešním oknům ROTO jsou dodávány v barevném provedení šedá.

Příslušenství pro ovládání: teleskopická tyč nastavitelná do 6 poloh.

Poznámka: kombinace s řetězovým motorem ROTO MA 25 N VO není možná!

výhody rolety ROTO ZAR

  • Plná funkce i při otevřeném okně
  • Efektivní ochrana proti slunci
  • Dokonalý doplněk: vnitřní příslušenství Roto

Praktická a pohodlná roleta ROTO ZAR

Účinná ochrana proti teplu přispívá v letních měsících rozhodující mírou ke komfortu bydlení. Venkovní roleta ROTO Screen díky tkanině se skleněnými vlákny potažené umělou hmotou zaručuje, že na okenní tabuli vůbec nedopadne až 70 % slunečních paprsků. Stažením rolety nejsou nijak omezeny funkce okna. Doporučujeme ji kombinovat s vnitřními doplňky. Velmi účinná je například kombinace tepelné ochrany a zatemňovací rolety.

Funkce rolety ROTO ZAR

Ke stáhnutí rolety stačí okno uvést do polohy pro mytí. Pomocí tyčky se roleta jednoduše zahákne do úchytů. Navinutá venkovní roleta Screen je schovaná pod horním dílem oplechování střešního okna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: