Větrací okno pro zahradní skleník GUTTA Gardentec Classic

Novinka
1 hodnocení
Značka: Gutta
912 Kč / ks 754 Kč bez DPH 912 Kč / 1 ks
Do 3 prac. dnů

Střešní větrací okno pro odolný obloukový zahradní skleník Gardentec Classic z polykarbonátu. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník z profilované pozinkované oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větrací okno pro zahradní skleník GUTTA Gardentec Classic

 

Originální střešní větrací okno pro zahradní skleník Gardentec Classic a Classic Profi (nelze kombinovat s jinými modely). Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník Gardentec Classic z profilované pozink. oceli. Toto střešní větrací okno je kompatibilní s automatickým skleníkovým otevíračem Gardentec, které lze k tomuto oknu doobjednat, získáte tak plně automatizovanou trvalou regulaci vnitřní teploty skleníku. Díky střešnímu oknu můžete lépe regulovat vnitřní teplotu. 

  • Regulace vnitřní teploty ve skleníku

 

Parametry produktu

Větrací okno pro zahradní skleník Gardentec Classic - GUTTA

 
Montáž

Střešní větrací okno  je připraveno k montáži výhradně pro zahradní skleník Gardentec Classic, ve kterém se ostrým nožem vyřízne otvor přesně podél obloukového rámu, vzniklý odřezek následně poslouží jako výplň tohoto okna. Balení obsahuje pouze pozinkovanou konstrukci okna, která je po vyříznutí příslušného otvoru ve střeše skleníku Gardentec Classic osazena vzniklým polykarbonátovým formátem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: