Větrací okno pro zahradní skleník z polykarbonátu Guttagliss LLC 2DUM

Neohodnoceno
Značka: Volya LLC
749 Kč / ks 619 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Střešní větrací okno pro odolný obloukový zahradní skleník 2DUM z polykarbonátu. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník 2DUM z profilované pozink. oceli, výplň je z dutinkového polykarbonátu Guttagliss.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větrací okno pro zahradní skleník z polykarbonátu Guttagliss LLC 2DUM

Originální střešní větrací okno pro zahradní skleník 2DUM (nelze kombinovat s jinými modely). Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník 2DUM z profilované pozink. oceli. Toto střešní větrací okno je kompatibilní s automatickým skleníkovým otevíračem Gardentec, které lze k tomuto oknu doobjednat, získáte tak plně automatizovanou trvalou regulaci vnitřní teploty skleníku. Díky střešnímu oknu můžete lépe regulovat vnitřní teplotu. 

  • Regulace vnitřní teploty ve skleníku

 

Screenshot-2018-3-21 Větrací okno pro zahradní skleník 2DUM - GUTTA

Montáž:

Střešní větrací okno je připraveno k montáži výhradně pro zahradní skleník 2DUM, ve kterém se ostrým nožem vyřízne otvor přesně podél obloukového rámu, vzniklý odřezek následně poslouží jako výplň tohoto okna. Balení obsahuje pouze pozinkovanou konstrukci okna, která je po vyříznutí příslušného otvoru ve střeše skleníku 2DUM, osazena vzniklým polykarbonátovým formátem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: