Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Větrací okno pro zahradní skleník z polykarbonátu Guttagliss LLC Trjoska

Novinka
5 hodnocení
Značka: Volya LLC
943 Kč / ks 779 Kč bez DPH 943 Kč / 1 ks
Skladem

Originální větrací okno pro zahradní skleník Trjoska. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník Trjoska z profilované pozinkované oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větrací okno pro zahradní skleník z polykarbonátu guttagliss LLC Trjoska

 

Originální střešní větrací okno pro zahradní skleník Trjoska (nelze kombinovat s jinými modely). Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník Trjoska z profilované pozink. oceli. Toto střešní větrací okno je kompatibilní s automatickým skleníkovým otevíračem Gardentec, které lze k tomuto oknu doobjednat, získáte tak plně automatizovanou trvalou regulaci vnitřní teploty skleníku. Díky střešnímu oknu můžete lépe regulovat vnitřní teplotu. 

  • Regulace vnitřní teploty ve skleníku

 

Parametry produktu

Screenshot-2018-2-14 Větrací okno pro zahradní skleník Trjoska - GUTTA

Montáž

Střešní větrací okno  je připraveno k montáži výhradně pro zahradní skleník Trjoska, ve kterém se ostrým nožem vyřízne otvor přesně podél obloukového rámu, vzniklý odřezek následně poslouží jako výplň tohoto okna. Balení obsahuje pouze pozinkovanou konstrukci okna, která je po vyříznutí příslušného otvoru ve střeše skleníku Trjoska, osazena vzniklým polykarbonátovým formátem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: