Ovládání vnitřního prostředí VELUX ACTIVE

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 7
 

Systém VELUX ACTIVE with NETATMO vám bez starostí zajistí zdravější klima domácnosti. Chytré senzory neustále monitorují teplotu, vlhkost a úroveň CO2 ve vaší domácnosti a otevírají a zavírají vaše střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® tak, aby vytvořily zdravější vnitřní klima.

Cena od 861,89 Kč / ks bez DPH
od 1 042,89 Kč / ks
Výrobce Velux
Kategorie Ovládání oken VELUX
Zvolte variantu
Ovládání vnitřního prostředí VELUX ACTIVE Typy zařízení: Základní balíček KIX 300 Do 3 prac. dnů 5 205,83 Kč / ks
4 302,34 Kč bez DPH
   
Ovládání vnitřního prostředí VELUX ACTIVE Typy zařízení: Senzor vnitřního prostředí KLA 300 Do 3 prac. dnů 2 069,52 Kč / ks
1 710,35 Kč bez DPH
   
Ovládání vnitřního prostředí VELUX ACTIVE Typy zařízení: Centrální vypínač KLN 300 Do 3 prac. dnů 1 042,89 Kč / ks
861,89 Kč bez DPH
   
 

Ovládání vnitřního prostředí VELUX ACTIVE

Systém VELUX ACTIVE with NETATMO vám bez starostí zajistí zdravější klima domácnosti. Chytré senzory neustále monitorují teplotu, vlhkost a úroveň CO2 ve vaší domácnosti a otevírají a zavírají vaše střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® tak, aby vytvořily zdravější vnitřní klima.

Hlavní výhody
 • Větrání na základě senzorů: Chytré senzory neustále monitorují teplotu, vlhkost a úroveň CO2 a podle těchto údajů otevírají nebo zavírají střešní okna.
 • Mějte věci pod kontrolou: Ovládejte svá střešní okna, rolety a venkovní rolety VELUX INTEGRA® pomocí aplikace VELUX ACTIVE, ať jste kdekoli.
 • Snadná instalace: Aplikaci VELUX ACTIVE pro ovládání vnitřního klimatu lze nainstalovat bez odborné pomoci.
 • Zdravé vnitřní klima: Funguje ihned po zapojení a pomocí chytrých senzorů reguluje vaše vnitřní prostředí. Systém je schopen učit se a neustále tak zlepšovat kvalitu domácího ovzduší.
  • Denní větrání - Zajišťuje větrání místnosti alespoň třikrát denně, což je zárukou svěžího a zdravého vnitřního prostředí.
  • Inteligentní ochrana před horkem - Na základě místní předpovědi počasí zavře rolety a markýzy VELUX INTEGRA®, aby nedošlo k přehřátí místnosti.  

 

Produkty VELUX ACTIVE
 • Základní balíček VELUX ACTIVE

Základní balíček obsahuje: jeden senzor vnitřního prostředí, jeden centrální vypínač a jednu komunikační jednotku. Pro instalaci systému VELUX ACTIVE do vašeho domova jsou zapotřebí jak základní balíček, tak mobilní aplikace.

 • Centrální vypínač VELUX ACTIVE

Pro zavření střešních oken VELUX INTEGRA® při odchodu klepněte na centrální vypínač. Bezpečné větrání prostřednictvím ventilační klapky zůstane spuštěné. Ke každému východu z domova doporučujeme nainstalovat jeden centrální vypínač.

 • Senzor vnitřního klimatu VELUX ACTIVE

Senzor vnitřního prostředí v místnosti nepřetržitě monitoruje teplotu, vlhkost a kvalitu vzduchu (množství CO2). Elektrická střešní okna VELUX INTEGRA® zavřete a otevřete pomocí spínače na senzoru. Do každé místnosti s výrobky VELUX INTEGRA doporučujeme nainstalovat jeden senzor vnitřního prostředí.

 • Komunikační jednotka VELUX ACTIVE

Komunikační jednotka zajišťuje propojení vašich výrobků VELUX INTEGRA®, senzoru vnitřního prostředí a centrálního vypínače. Také se stará o připojení k internetu přes váš Wi-Fi router, aby umožnila ovládání výrobků VELUX INTEGRA® z chytrého telefonu. Komunikační jednotka je součástí základního balíčku. Na jeden dům či byt je zapotřebí jedna komunikační jednotka.

 
Mobilní aplikace umožňující ovládání

Sledujte vnitřní klima domácnosti a ovládejte střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® odkudkoli pomocí svého mobilního zařízení. Pro připojení k elektrickým či solárně napájeným výrobkům je zapotřebí aplikace pro chytré telefony VELUX ACTIVE.

Možnosti a programy mobilní aplikace
 • Přehled domácnosti

Rychlý přehled o vnitřním klimatu ve všech místnostech.

 • Dobré ráno a dobrou noc

Předdefinované zkratky pro otevření a zavření všech venkovních i vnitřních rolet, když vás ráno budí ostré slunce nebo chcete usínat za tmy.

 • Snadný odchod

Zavírejte svá střešní okna VELUX INTEGRA® jedním dotykem a větrejte v zabezpečené poloze. Nabízí stejné funkce jako centrální vypínač VELUX ACTIVE.

 • Status místnosti

Sledujte teplotu, vlhkost a množství CO2 v každé místnosti (do každé místnosti s výrobky VELUX INTERGA je nutno zakoupit vlastní senzor vnitřního klimatu VELUX ACTIVE) a upravujte dle potřeby své vnitřní klima.

 • Pohodlné ovládání odkudkoliv

Možnost otevírání i zavírání střešních oken, venovních i vnitřních oken INTEGRA, ať jste kdekoliv - v práci nebo na cestě domů.

 • Vnitřní klima dle vlastních potřeb

Možnost předdefinovaného nastavení dle vašich potřeb a přání.

Nastavení VELUX ACTIVE
 1. Připojit se k internetu a nainstalovat aplikaci VELUX ACTIVE
 2. Párování senzoru a centrálního vypínače s komunikační jednotkou
 3. Přidávání všech Vašich výrobků VELU INTEGRA - oken, rolet, žaluzií...
 4. Pojmenování místností

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o našich zásadách zpracování souborů cookies naleznete ZDE.