O společnosti Milpe

Jak se dá z garáže konkurovat největším prodejcům stavebního materiálu v ČR?

Prodávat stavební materiál on-line, zasílat ho koncovým zákazníků a konkurovat při tom cenou a dostupností největším hráčům na poli stavebnin? Zní to možná bláhově, nicméně bez této vize, která byla již u počátku společnosti Milpe, bychom zde nemohli právě teď sedět a psát tyto řádky už z pohodlí kancelářské židle na hlavní pobočce v Ostravě. 

Psal se rok 2011 a v malé garáži spojili své síly tři lidé. Radovan se svým know-how a obchodním duchem jak z Wall Street. Soňa, zkušená podnikatelka se zázemím fungujících společností a znalostí účetnictví. A Matěj, stavebninami nepolíbený, počítačově precizní a svědomitý člověk, pracující na principu, že dokud nebude vše hotovo, domů nepůjde. 

Z celého stavebního sortimentu se na úplném začátku zaměřili na prodej půdních schodů a střešních oken Velux, které každý den pečlivě balili a expedovali přímo zákazníkům. Výhodou byly nízké ceny a skladová dostupnost, kdy jste na dodávku nemuseli čekat týdny. Po přijetí nabídky byla expedice otázkou 1-2 pracovních dní.

Mám malou garáž a velký e-shop

E-shop se stavebním materiálem

O nás

Technická podpora

Adam Tesárek
O nás

Velkoobchod

Ing. Matěj Hastík
O nás

Obchodní zástupce

Milan Kubečka

Výhody nákupu stavebního materiálu online

  • Cena - u nás nakoupíte levněji než v síťových stavebninách s pobočkami po celé ČR
  • Rychlá expedice - skladové položky odesíláme do 24 hodin
  • Vlastní doprava - objemné či křehké zboží Vám domů doveze náš řidič
  • Profi přístup - naši experti Vám jsou schopni poradit ohledně celého našeho sortimentu
  • Reklamace - 99 % zákazníků je spokojeno s vratkou nebo vyřízením reklamace objednávky

Slovo na závěr

Radovan Váňa

CEO Milpe.cz
Společnost MILPE Stavebniny s.r.o. jsme zakládali v době, kdy byl trh převážně v rukou velkých hráčů. Takovéto prostředí se nemá ve zvyku příliš přizpůsobovat. Velké a zaběhnuté společnosti nemají důvod měnit své rutinní postupy, které často nebývají v nejlepším zájmu kupujících.  Pro nás to bylo skvělé podhoubí pro to přijít s novými nápady a inovativním přístupem v obchodování. To nás ostatně baví nejvíce. Zjistit, co zákazník potřebuje a ocení a najít nejlepší řešení, jak toho dosáhnout. To je za nás cesta, jak budovat dlouhodobé a spokojené obchodní vztahy. Inovativní přístup, o kterém hovořím výše, nespočívá v ničem jiném, než v troše obchodního umu a především v budování vztahů s Vámi. To se nám daří plnit prostřednictvím vstřícného a lidského přístupu a flexibilitě dodávek, kterou jsme pro Vás schopni zajistit. Tato strategie se nám již více než sedmým rokem osvědčuje a my jsme tak pouze utvrzování, že je to ta správná cesta. A troufnu si říci, že Vy -  spokojení zákazníci, na to máte podobný názor.