Poznejte typy půdních schodů Fakro

Rozhodli jste se pro půdní schody Fakro, ale ne a ne se vyznat ve všech těch názvech, typech a materiálech? Vysvětlíme vám, jak poznat rozdíl mezi LWS, LDK a LMS. Několik věcí mají ale všechny půdní schody společných.

  • Úspora místa – promyšlená konstrukce půdních schodů Fakro zabírá minimum místa ve složeném stavu, i když je zrovna používáte.

 

  • Jednoduchá instalace – půdní schody Fakro zvládnou namontovat dva lidé. Výška schodů se přizpůsobí místnosti a nejsou potřeba žádné přípravné práce.

 

  • Jednoduchá manipulace – kompaktní a nadlehčená struktura půdních schodů umožní jejich stahování a vytahování i starším či naopak mladším členům domácnosti.

 

  • Dodatečné příslušenství – využijte široké nabídky příslušenství Fakro, které ještě zvýší bezpečnost a komfort při používání půdních schodů.

 

  • Záruka a spolehlivost – Fakro poskytuje na své schody 3 roky záruky. Jsme si ale jistí, že je nevyužijete, protože půdní schody Fakro vydrží mnohem déle.

 

Fakro nabízí skutečně širokou škálu půdních schodů, aby vyhověly zákazníkům s různými požadavky, ať už na bezpečnost, jednoduchost používání nebo úsporu místa.

A jaké jsou typy půdních schodů Fakro?

Mezi nejpopulárnější patří univerzální schody LWS s termoizolačním poklopem. Pokud můžete investovat do schodů o trochu víc, sáhněte spíše po modelu LWK. Ten dodáváme s bílým poklopem, zábradlím a ochrannými koncovkami v základní výbavě.

Model LTK je vhodný pro ty, kteří kladou důraz na co nejlepší tepelné zabezpečení. Do místností, kde není prostor na skládací žebříky, pořiďte stahovací schody LDK, které jsou designem velmi podobné schodům LWK.

Máte obavy z rozšíření požáru právě z půdního prostoru? Protipožární schody LWF a LSF jsou tím, co hledáte.

Pokud podkroví využíváte opravdu často a hledáte odolný kovový žebřík s usnadněným otevíráním a zavíráním, sáhněte po modelu LMS. Vyšší model LMK je ještě k tomu vybavený bezpečnostním zábradlím a do běla vyvedeným poklopem.

Tzv. „nůžkové“ provedení využívá typy LST. Rolovací stahování vyžaduje méně prostoru a schody se zároveň velmi jednoduše instalují. Hodí se tak do nestandardních půdních prostorů, kde by instalace klasických schodů byla příliš náročná. Stahování žebříku pomocí dodávané tyče navíc usnadňuje jeho použití v místnostech s vysokým stropem.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem, zavolejte na naši infolinku 778 40 40 20 od pondělí do pátku mezi 8:00 a 17:00.