Juta jutadach 115

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Podstřešní fólie Jutadach 115 k ochraně půdních prostor a tepelných izolací. Fólie Jutadach 115 jako dotyková kontaktní podstřešní difúzní membrána tepelných izolací.

Dostupnost Skladem
Cena 21,49 Kč / m2 bez DPH
26 Kč / m2    
Výrobce Juta
Kategorie Difúzní fólie
 

Difúzní dotyková fólie Jutadach 115 Ikona JUTA

Jutadach 135

Vysoce difúzní třívrstvá pojistná hydroizolační membrána Jutadach 115 se skládá se z difúzního filmu a dvou vrstev netkané polypropylenové textilie. Skladba membrány zajišťuje vodotěsnost při dešti, odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukalým deštěm, sněhem, prachem při extrémním počasí. 

Použití membrány Jutadach 115

Střešní fólii Jutach 115 je možné použít pro většinu šikmých střech jako universální kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membránu přímo na tepelnou izolaci bez větrací mezery. Membrána Jutadach 115 může být používána také u provětrávaných fasádních konstrukcí bez přímého vlivu UV záření. Extrémně vysoká paropropustnost udržuje střešní konstrukci suchou a odvětranou při každém počasí. Střešní fólie Jutadach 115 nepodléhá hnilobě, plísním ani škůdcům, je zdravotně nezávadná. Minimální možný sklon střechy je 17°. Membrána je vhodná pro instalaci skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin.

Podobné produkty

Hmotnost 0.115 kg

Juta aplikační video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o našich zásadách zpracování souborů cookies naleznete ZDE.