Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Dakea Ultima Energy PVC

9 hodnocení
Značka: Dakea
8 072 Kč / ks 8 521 Kč / ks 9 961 Kč / ks 9 783 Kč / ks 10 274 Kč / ks 11 214 Kč / ks 12 908 Kč / ks 13 179 Kč / ks od 8 072 Kč / ks 6 671 Kč bez DPH 7 042 Kč bez DPH 8 232 Kč bez DPH 8 085 Kč bez DPH 8 491 Kč bez DPH 9 268 Kč bez DPH 10 668 Kč bez DPH 10 892 Kč bez DPH od 6 671 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů 25 pracovních dní Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů 25 pracovních dní Zvolte variantu
DAKEA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dakea Ultima Energy PVC je výrobek pro nejnáročnější zákazníky. Ultima poskytuje vysokou úroveň snižování hluku a zvyšování odolnosti. Dodává se s 20tiletou zárukou a doživotní zárukou na zasklení přI poškození krupobitím.Střešní okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně - izolační vlastnosti výrobku, např.ložnice či obývací pokoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dakea Ultima ENERGY KEP B1800

Konstrukce trojskla okna ultima energy je perfektní. Kombinací 3 skel se speciální vrstvou na jejich povrchu. A výplní z kryptonu, umožňující dosáhnout. Ještě lepší energetické účinnosti celého okna.

ULTIMA ENERGY PVC má vynikající hodnotu Uw: 1,0 W/ m2K. Konstrukce izolačního trojskla je plněna kryptonem. Ten přenáší teplo o 46 % hůře než argon, který představuje jeho častěji používanou alternativu.

dakea_ultima

Technologie Noise Block je kombinací různých vylepšení v konstrukci střešního okna, která umožňují snížit prostupnost hluku zvenčí, jakož i hluk způsobený deštěm. Ve srovnání se standardními okny je zde dosaženo v průměru 50% snížení hlučnosti. Redukce hluku: 38 dB.

Zasklení a jeho povrchová úprava je speciálně vybraná pro zvýšení komfortu a bezpečí domova. Díky 2 rozdílným ochranným vrstvám na zasklení odrážejícím teplo a zajišťující ochranu proti slunci, bude vaše podkroví v zimě v teplu a v létě se nebude přehřívat.Redukce UV záření dosahuje 95%. Zesílené vnější zasklení na 6 mm oproti běžně používanému 4 mm zasklení. Bezpečnost interiéru je chráněna laminovaným zasklením, které i přes rozbití stále drží v křídle okna.Jednodušší údržba venkovního zasklení díky exkluzivní titanové vrstvě, která napomáhá čištění skla v období deště.

Dakea Ultima Energy PVC se dodává s dvojitým systémem redukce hluku. Součástí tohoto systému je silnější vnější sklo a přidání dvou vrstev zvukotěsné fólie na laminované sklo. Vnější hluk se tak sníží bezmála o polovinu ve srovnání s tím, co slyšíte přes standardní okno.

Druhá část systému tlumení zvuku spočívá v použití unikátního oplechování. Tyto prvky výrazně ztlumí zvuk deště nebo krupobití na rámu, takže bude v místnosti tišeji i za bouřlivého počasí.

Dakea Ultima Energy PVC  má rovněž nejvyšší třídu průvzdušnosti a vynikající hodnotu vodotěsnosti díky systému Safe Guard, čímž šetří energii, přináší klid a tišší, komfortnější místnost.

Na okna Dakea Ultima Energy PVC se poskytuje 20tiletá záruka.

Okno Dakea Ultima Energy PVC se dodává včetně hydroizolačního límce (RUC) a zateplovacího pěnového rámu (IFC), které jsou bezplatnou součástí balení, Dakea Best proto představuje nejvýhodnější nabídku výrobku na trhu. IFC zajistí lepší tepelnou izolaci a RUC urychluje proces montáže a zlepšuje těsnost střední konstrukce.

Střešní okna Dakea Ultima PVC lze montovat do všech střešních krytin se sklonem střechy 15–90 stupňů. Ke správné montáži je potřeba originální lemování Dakea.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Okna DAKEA
? Rozměr okna: 55x78 cm, 55x98 cm, 66x118 cm, 78x98 cm, 78x118 cm, 78x140 cm, 78x160 cm, 114x118 cm

Dakea Ultima

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: