DELTA DAWI GP 3,5x50 m (175 m2) robustní parotěsná zábrana

vzduchotěsná folie ze speciálního polyetylénu s hodnotou Sd 100 m.

Dostupnost 5 - 10 pracovních dní
Možnosti doručení
Kód: 02202657
37 Kč / m2 31 Kč bez DPH
DELTA DAWI GP 3,5x50 m (175 m2) robustní parotěsná zábrana

 

Parotěsná zábrana a vzduchotěsná vrstva ze speciálního polyetylénu s hodnotou Sd 100 m. Ve spojení se systémovými doplňky lze fólii DELTA®-DAWI GP vzduchotěsně spojit a napojit na další konstrukce.

Výhody

  • Rychlé zpracování 
    Rozměrová řada fólie DELTA®-DAWI GP umožňuje výběr správné šíře pro rychlé zpracování jak na stavbě, tak i v hale při výrobě stěnových panelů dřevostaveb.
  • Hladký povrch pro výbornou přilnavost lepicí pásky
    DELTA®-DAWI GP má díky pečlivému výběru vstupní suroviny mimořádně hladký povrch. To umožňuje rychlé a kvalitní slepení páskami.
 

Použití

DELTA®-DAWI GP se slepuje v přesazích páskou DELTA®-MULTI-BAND . Na nadezdívce, štítové stěně, pozednici, komínu a dalších hladkých podkladech se vzduchotěsně utěsní  a napojí pomocí lepidla DELTA®-TIXX nebo pomocí těsnicího provazce DELTA®-TIXX VDR , případně pomocí funkční manžety DELTA®-LIQUIXX .
Fólie se pokládá souběžně s okapovou hranou nebo kolmo k ní. K podkladu se sponkami nebo lepenkovými hřebíky. Místa kotvení se musí přelepit nebo přitlačit latí.

Ve spojení se systémovými doplňky lze fólii DELTA®-DAWI GP vzduchotěsně spojit a napojit na další konstrukce.

Kategorie: Parotěsné fólie
Šířka: 3,5 m
Délka: 50 m
Materiál: polyethylen
Reakce na oheň: E
Plošná hmotnost: 180 g/m²
Teplotní odolnost: -40 °C až +80 °C
Hmotnost role: 18 kg
Hodnota Sd: 100 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
28.2.2023 10:33
Dobrý den, je tato parotěsná folie vhodná do novostvaby kde zdivo je porotherm 30+20cm polystyren a ve střeše je 40cm vaty?
Použití Delta Dawi GP 1.3.2023 09:24
Dobrý den, Parotěsná zábrana a vzduchotěsná vrstva ze speciálního polyetylénu s hodnotou Sd 100 m je použitelná i do těchto prostor. Ve spojení se systémovými doplňky lze fólii DELTA®-DAWI GP vzduchotěsně spojit a napojit na další konstrukce. Rozměrová řada fólie DELTA®-DAWI GP umožňuje výběr správné šíře pro rychlé zpracování jak na stavbě, tak i v hale při výrobě stěnových panelů dřevostaveb. DELTA®-DAWI GP se slepuje v přesazích páskou DELTA®-MULTI-BAND . Na nadezdívce, štítové stěně, pozednici, komínu a dalších hladkých podkladech se vzduchotěsně utěsní a napojí pomocí lepidla DELTA®-TIXX nebo pomocí těsnicího provazce DELTA®-TIXX VDR , případně pomocí funkční manžety DELTA®-LIQUIXX . Fólie se pokládá souběžně s okapovou hranou nebo kolmo k ní. K podkladu se sponkami nebo lepenkovými hřebíky. Místa kotvení se musí přelepit nebo přitlačit latí.