Illbruck Natufix – Profesionální čistič pro lepší úklid

Hledáte univerzálního parťáka pro úklid? Tak to Vám v rychlosti doporučíme bílý ocet, jedlou sodu a pošleme Vás hledat do jiných končin. Pokud však sháníte produkt, po kterém možná nešáhnete při každém úklidu, nicméně když přijde jeho čas, tak už nebudete chtít použít nic jiného, tak určitě zpozorněte. Dnes Vám totiž chceme představit novinku na našem e-shopu - čistič Illbruck Natufix. Doporučujeme Vám pokračovat ve čtení, i když nic podobného nesháníte, protože dokud jsme tuto věcičku sami nevyzkoušeli, tak jsme také netušili, že ji nutně potřebujeme.

Revoluce v Úklidu

Nekonečné drhnutí hadrem, zlomené nehty, škrábance na znečištěném povrchu, frustrace a další utvrzení v tom, že úklid je jen dřina a nejméně oblíbená část realizace Vašeho projektu. Je Vám to povědomé? Taky jsme zastávali tento názor. Poté jsme však přišel zvrat, revoluce a my se na úklid už nemohli dívat stejně. 

Ano, teď možná trošku přeháníme, nicméně za zvýšenou pozornost tento produkt opravdu stojí. Pojďme si ho představit, ať si můžete obrázek udělat sami.

Illbruck Natufix – Profesionální čistič pro lepší úklid

Illbruck Natufix – Více než Čistič

Jedná se o čistící prostředek s použitím na celou řadu materiálů jako jsou tabule oken, okenní rámy, dřevo, tvrdé umělé hmoty, přírodní kámen a marmoleum. Ať už jste ten typ pracovníka, který si předem vše pečlivě zakryje, zabalí či přesune a nebo naopak střelec, pro kterého je nejdůležitější odvést zadanou práci a až poté řeší následky, skvrnám se s největší pravděpodobností při práci nevyhnete. Ukápnutá barva, penetrace, montážní pěna, lepidlo či tmel. Toto je denní realita při realizaci jakéhokoli projektu. Odstraňování těchto vedlejších škod je poté mnohdy časově náročnější a úmornější než odvedení samotné práce. Illbruck Natufix je čistič ve spreji, který lze jednoduše aplikovat na znečištěné místo, nechat chvíli pracovat a poté jednoduše setřít. Čistič funguje na bázi rozpouštění nečistoty, proto po aplikaci plochu pouze setřeme, bez nutnosti úmorného drhnutí, které zabírá čas a může navíc poškodit čištěný povrch. Pokud je znečištění větší, aplikujeme výše uvedený postup na nečistotu opakovaně.

Illbruck Natufix v Praxi

Nemusíte však být zrovna ani uprostřed rekonstrukce Vašeho bytu, abyste ocenili nepopiratelné přednosti tohoto čistícího prostředku a využili ho plně v praxi. Přiznejte se, kdo z Vás se někdy nesetkal s plastovými okny, na kterých byly zbytky zaschlé barvy po malování. Ať už jste malovali Vy či předchozí vlastník či nájemce, může nastat situace, kdy tyto skvrny více či méně vědomě začnete přehlížet s tím, že se problém jednou zázračně vyřeší. Představujeme Vám vánoční zázrak již v listopadu, protože přesně na tyto situace je Illbruck Natufix jak dělaný. Vyskytují se ve Vaší domácnosti skvrny od barev či laků, které nelze jednoduše setřít vodou, Vám se nechce u těchto skvrn trávit více než 2 sekundy Vašeho drahocenného času a proto jste je zařadily do kolonky „nevyčistitelné“ či „neviditelné“? Zkuste si na pomoc tentokrát přizvat našeho šikovného pomocníka. Odstranění nečistot Vám sice zabere více než 2 sekundy, nicméně již po prvním stříknutí budete vidět, jak se skvrny rozpouští a Vy budete motivováni pokračovat, dokud skvrna definitivně nezmizí z Vašeho života.

Pokud jste více otrlí v boji proti nejrůznějším nánosům nechtěných látek, máte větší výdrž při jejich odstraňování, a proto se ve Vaší blízkosti žádné takové nežádoucí skvrny nevyskytují, tak to Vám gratulujeme a smekáme před Vámi. V domácnostech se však mohou vyskytovat nechtěné předměty, které jsme však zdánlivě přijali, jako součást interiéru. Co třeba taková samolepka, kterou Vaše ratolest nalepilo ještě v batolecím věku na komodu v obýváku. Vy se od té doby udržujete v domnění, že je to vlastně roztomilá připomínka starých dobrých časů. Ve skutečnosti si však představujete to, jak se ji snažíte sloupnou. Lámete si u toho postupně všechny nehty a ve finále na podkladu stejně zůstane nános lepidla, který nepůjde dolů. Vy se namísto samolepky budete po zbytek životnosti této komody koukat na špinavý flek, který bude každým měsícem více černat, jak se na něj bude nalepovat více a více prachu. Ano, jak správně tušíte, s našim čističem Vám odstranění této samolepky zabere méně času než přebalení Vašeho dítěte a Vy tak budete moc vzpomínat na staré dobré časy pouze z fotografií pořízených pro tyto účely.

Při použití tohoto produktu se meze kreativitě nekladou. Výrobce uvádí, že se výrobek nemá používat na gumu a polystyrén, nicméně krom těchto materiálů můžete po vlastním uvážení vyzkoušet tento zázrak a zjistit na jaké nešvary vyskytující se ve Vaší domácnosti, zahradě či v práci je Illbruck Natufix jako dělaný. Vidíme ho jako neocenitelnou součást kufru s nářadím každého kutila či profesionálního stavebníka, úklidové výbavy každé domácnosti či jako součást poličky precizně vybavené garáže či zahradního domku s ponkem a nářadím.

Třešničkou na dortu je poté přírodní složení a citronová vůně, která úklid opravdu pozvedne na další úroveň.

Illbruck Natufix – Profesionální čistič pro lepší úklid

Barbara Váňová

Článek pro Vás vypracovala Barbara, která čerpá pouze z vlastních zkušeností s tímto produktem.