Švédská borovice ve vaší střeše - střešní okna BALIO

Mladá značka Balio přináší na trh střešní okna a výlezy té nejvyšší kvality. Vrstvené dřevo ze švédské borovice, vnější oplechování a termo skla zaručují perfektní termoizolační vlastnosti spojené s oku lahodícím vzhledem.

Základem každého okna je dobře zpracovaná borovice

Dřevěná střešní okna BALIO se vyrábí pouze z výběrového dřeva švédské borovice (Pinales Quinquefoliae Cembrae), které díky pomalému růstu obsahuje idelání množství mízy, což pomáhá odolávat jak nízkým, tak vysokým teplotám. Dřevo se zpracovává lamelováním a díky tomu je vysoce odolné proti kroucení i za extrémních teplot.

Borovice je ošetřená speciálními dvojvrstvými ekologickými laky, které jí dodávají vysokou odolnost (například proti UV záření) a dlouhou životnost. I díky tomu je na každé okno BALIO záruka 10 let. Důležitou ochranu a zároveň moderní vzhled dává oknům i vnější opláštění hliníkovými profily.

Pustí dovnitř světlo, ale zimu nechají venku

Střešní okna BALIO se postarají o prosvětlení obyčejně spíše potemnělých podkrovních prostor a bytů ale i o izolaci. Díky izolačním 24 mm tlustým dvojsklům vám v létě nebude zima a v létě se vaše podkroví nebude tolik přehřívat. Tomu pomůže i vrstva mezi skly s měkkým pokovením z argonu, která v zimě odráží teplo zpět do místnosti a v létě jej nepouští dovnitř.

Okna jsou kyvná, takže se při větrání snadno obsluhují a při čištění okno jednoduše přetočíte a umyjete venkovní stranu. Kliky z ušlechtilé oceli zajistí, že ovládání oken vydrží stejně dlouho jako okna samotná. Vyberte si polohu kliky pro hermetické uzavření, slabší a silnější mikroventilaci. Při úplném otevření okna oceníte výhled díky možnosti přetočení okna až o 180°.  

Okna BALIO můžete díky kvalitní konstrukci instalovat do střech se sklonem 15 - 90°. Montáž je jednoduchá a s dodávaným manuálem ji zvládne každý. Součástí každého okna je i lemování.  

Díky nízké ceně, dlouhé záruce a vysoké řemeslné kvalitě zpracování jsou střešní okna BALIO skvělou volbou pro prosvětlení všech podkrovních prostor a bytů. Vyberte si okno v rozměru, který potřebujete v našem e-shopu.