Více přirozeného světla se světlíky VELUX

Mnoho kuchyní, obývacích pokojů a pracoven v domech s plochou střechou trpí nedostatkem přirozeného světla. Nainstalujte do své střechy okna do plochých VELUX a prosvětlete svůj domov. Světlíky se zároveň postarají o přísun čerstvého vzduchu. Stačí si vybrat ten správný typ.

Světlíky úplně změní charakter celé místnosti. V místnosti si budete připadat jako v otevřeném prostoru.

Výhody světlíků VELUX

  • Útlum hluku – Akrylátová nebo polykarbonátová kupole a izolační dvojsklo snižují okolní hluk, hlavně při dešti a krupobití.
  • Izolace – světlíky VELUX mají skvělé termoizolační vlastnosti a dosahují těch nejnižších hodnot propustnosti tepla.
  • Odolnost – robustní polykarbonátová nebo akrylátová kopule chrání sklo a zároveň se snadno udržuje, což zaručuje dlouhou životnost.
  • Vnitřní rolety – vnitřní rolety vás ochrání před přímým sluncem a zařídí soukromí - třeba při odpoledním odpočinku.
  • Dálkové ovládání – když chcete víc čerstvého vzduchu nebo vyvětrat dým z kuchyně, není nic jednoduššího, než otevřít okno na dálku. Dešťový senzor v případě potřeby okno zase zavře. (jen u elektricky ovládaných modelů)

 

Pokud v místnosti nepotřebujete větrat, ale chcete přivést více denního světla, ideálním řešením je levnější neotvíravý světlík VELUX CFP. Možnost komfortního větrání pomocí tyče má otvíravý světlík VELUX CVP. Největší pohodlí potom přináší elektricky ovládané světlíky VELUX CVP.

Všechna okna do plochých střech VELUX dodáváme v široké škále rozměrů.

Novinka - plochá okna do plochých střech

Klasické světlíky VELUX jsou ve tvaru kupole. Nové modely oken do plochých dodáváme 4mm rovným tvrzeným sklem. Tyto okna ocení hlavně příznivci stylového minimalistického designu. Sklo totiž doplňuje podkladové černé lemování a diskrétní profilování. Vlastnosti klasických oken do plochých střech a světlíků VELUX zůstávají.   

Všechna okna a světlíky do plochých střech VELUX mají vysokou energetickou účinnost. Účinná izolace rámu zamezuje únikům tepla, jsou tak ideální součástí pasivních domů. Zároveň se okna velmi snadno montují. Tak neváhejte a objednejte si vybraný model v našem e-shopu.