Z důvodu přesouvání pobočky Brno bude pobočka uzavřena od 10.8. Osobní odběry zde budou možné do 9.8. po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Velux předokenní solární roleta SSL

Předokenní roleta Velux SSL Solar pro naprosté soukromí

Nevíte, zda by se k vašemu domu hodila předokenní roleta? Velux SSL Solar je předokenní roleta, která vás přesvědčí o tom, že ano. Pocit naprostého soukromí a bezpečí je nedocenitelný, tudíž využijte veškerého komfortu, který vám předokenní roleta Velux SSL Solar nabídne. Napájení této dálkově ovládáné předokenní rolety je na solární pohon, navíc je zdarma v balení Velux KUK 110, což vás jistě velmi mile potěší. Kromě toho tato funkční předokenní roleta Velux SSL Solar, dokáže snadno pohltit až 95% slunečních paprsků a v zimě pohltí veškerý chlad zvenčí, který by vás nemile překvapil při pohodlném odpočívání v obývacím pokoji. Předokenní roleta zlepšuje izolační vlastnosti Vašeho okna a to jak v létě tak i v zimě. 

 

Předokenní roleta Velux SSL Solar pohltí každý sluneční paprsek

Tato luxusní předokenní roleta Velux SSL Solar hravě pohltí až 95% slunečních paprsků, které váš dům dokážou potrápit v parných letních dnech. Tudíž už se nemusíte obávat nepříjemného přehřívání se interiéru. V letních měsících se tak takováto předokenní roleta stane vašim nedocenitelným společníkem. A co víc, v zimě bude tato roleta zabraňovat nepříjemnému chladu zvenčí a vy tak uspoříte nemalou částku za energie.

 

Proč si pořídit předokenní roletu Velux SSL Solar?

Přemýšlíte, v čem tkví tajemství předokenních rolet a proč jsou v současné době tak hojně využívány na novostavbách i starších domech? Odpověď je jednoduchá. Předokenní roleta chrání vaše soukromí, tudíž se nemusíte obávat dotěrných sousedů a nebát se tak například i o svůj majetek. Se zvědavými pohledy zvenčí se tak již nebudete muset již vůbec potýkat. Předokenní rolety rovněž značně pohlcují hluk z okolí. Tuto vlastnost oceníte zejména ve větších městech a v blízkostech železničních stanic či rušných silnic. O tepelné úpravě již není třeba více debatovat. Mnoho lidí totiž vůbec netuší, že přes okna uniká až 30% tepla z interiéru. Předokenní roleta Velux SSL Solar se rovněž pyšní i dlouhou životností a vlastnostmi, se kterými nezamává sebevětší rozmar počasí.

Navíc nyní zjískáte za každou zakoupenou roletu zpětný bonus 2000 kč a to jen do 30.6.2017

Ukázka předokenních rolet:

3631-0905418278