Velux předokenní solární roleta SSL

Předokenní roleta Velux SSL Solar pro naprosté soukromí

Nevíte, zda by se k vašemu domu hodila předokenní roleta? Velux SSL Solar je předokenní roleta, která vás přesvědčí o tom, že ano. Pocit naprostého soukromí a bezpečí je nedocenitelný, tudíž využijte veškerého komfortu, který vám předokenní roleta Velux SSL Solar nabídne. Napájení této dálkově ovládáné předokenní rolety je na solární pohon, navíc je zdarma v balení Velux KUK 110, což vás jistě velmi mile potěší. Kromě toho tato funkční předokenní roleta Velux SSL Solar, dokáže snadno pohltit až 95% slunečních paprsků a v zimě pohltí veškerý chlad zvenčí, který by vás nemile překvapil při pohodlném odpočívání v obývacím pokoji. Předokenní roleta zlepšuje izolační vlastnosti Vašeho okna a to jak v létě tak i v zimě. 

 

Předokenní roleta Velux SSL Solar pohltí každý sluneční paprsek

Tato luxusní předokenní roleta Velux SSL Solar hravě pohltí až 95% slunečních paprsků, které váš dům dokážou potrápit v parných letních dnech. Tudíž už se nemusíte obávat nepříjemného přehřívání se interiéru. V letních měsících se tak takováto předokenní roleta stane vašim nedocenitelným společníkem. A co víc, v zimě bude tato roleta zabraňovat nepříjemnému chladu zvenčí a vy tak uspoříte nemalou částku za energie.

 

Proč si pořídit předokenní roletu Velux SSL Solar?

Přemýšlíte, v čem tkví tajemství předokenních rolet a proč jsou v současné době tak hojně využívány na novostavbách i starších domech? Odpověď je jednoduchá. Předokenní roleta chrání vaše soukromí, tudíž se nemusíte obávat dotěrných sousedů a nebát se tak například i o svůj majetek. Se zvědavými pohledy zvenčí se tak již nebudete muset již vůbec potýkat. Předokenní rolety rovněž značně pohlcují hluk z okolí. Tuto vlastnost oceníte zejména ve větších městech a v blízkostech železničních stanic či rušných silnic. O tepelné úpravě již není třeba více debatovat. Mnoho lidí totiž vůbec netuší, že přes okna uniká až 30% tepla z interiéru. Předokenní roleta Velux SSL Solar se rovněž pyšní i dlouhou životností a vlastnostmi, se kterými nezamává sebevětší rozmar počasí.

Navíc nyní zjískáte za každou zakoupenou roletu zpětný bonus 2000 kč a to jen do 30.6.2017

Ukázka předokenních rolet:

3631-0905418278