Proč je výhodnější nakoupit VELUX jinde než přímo u Veluxu?

Často se ptáte:

Proč? ...máte celý sortiment Velux o dost levnější než na oficálních stránkách Veluxu, není to náhodou nějaký podvod? Nemáte to zboží odjinud? Je to vůbec originál nebo je to "něco jako Velux"?

Odpověď je jednoduchá: ANO, u oficiálních prodejců nakoupíte originál VELUX levněji než na samotných stránkách velux.cz. Funguje to stejně jako například u elektroniky, pokud budete chtít koupit nový telefon např. značky Apple, nebudete psát do Applu kolik stojí, ale obrátíte se na některého z prodejců, který je prověřený a u něho zakoupíte originál za nižší cenu. Stejně tak je tomu u střešních oken a doplňků Velux. Jako dlouhodobý partner máme smlouvu s výrobcem a jako certifikovaný prodejce nakoupíme originál za nižší cenu, kterou pak nabídneme Vám. V praxi to pro Vás znamená nákup stejného zboží o 20-30% levněji. Tyto ceny nejsou akční, jsou to standardní ceny, za které u nás nakoupíte po celý rok. 

bussines_model

Co když? ...se zboží pokazí, nebude problém se zárukou, když jsem to nenakoupil/a přímo u Veluxu? Když bude zboží poškozené, jak ho mám zareklamovat? 

S nákupní fakturou od nás stále máte záruku udávánou výrobcem- standardně na okna 5 let (+5 dalších let při použití zatepleného lemování) a na doplňky 2 roky. Nepřicházíte tedy o nic. Pokud něco takového nastane, zboží zareklamujete u nás a reklamaci vyřešíme za Vás. Od Vás budeme pouze potřebovat potřebnou dokumentaci ke kompletní reklamaci- většinou fotografie výrobních štítků na produktech a to je vše! 

U poškození přímo při rozbalení je samozřejmě potřeba zjistit příčinu poškození, jestli se mohlo jednat o poškození při přepravě nebo veškeré balení bylo neporušeno a produkt přesto jeví známky poškození. Z Vaší strany je potřeba opět jen fotodokumentace a dále vše vyřešíme za Vás. 

reklamace

 Jak?... postupovat při výběru střešního okna? 

Ikdyž na naších stránkách naleznete téměř kompletní sortiment VELUX, pokud vůbec nevíte jaké okno budete chtít, je přehlednější si toto okno nakonfigurovat přímo na na stránkách velux.cz. Vyberete si produktovou řadu (Standard, Standard Plus nebo Premium), materiál, zasklení apod. Stejně tak doplňky, které jsou potřebné k montáži jako výběr lemování podle typu střešní krytiny a osazení oken v kombinacích vedle sebe. Na konci konfirgurátoru dostanete označení oken, které jste si vybrali a ty si pak najít na našem e-shopu. 

Pokud představu máte, ale nejste si jisti, využijte náš proškolený personál, který Vám s výběrem pomůže telefonicky nebo e-mailem. Pro větší zakázky jsme Vám také schopni nabídnout výhodnější cenu. 

výběr_okna