Z důvodu nedostatku materiálu se zpoždují dodávky na určité sortimenty zboží. Potíže mají výrobci VELUX, Fakro, Dakea a Rooflite. Uvedené dostupnosti na e-shopu nyní nemusí odpovídat reálným termínům dodání. Omlouváme se.

Větrací okno pro zahradní skleník AMBER

1 hodnocení
895 Kč / ks 740 Kč bez DPH
Skladem

Originální větrací okno pro zahradní skleník AMBER. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník AMBER z profilované pozinkované oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větrací okno pro zahradní skleník z polykarbonátu AMBER

 

Originální střešní větrací okno pro zahradní skleník AMBER (nelze kombinovat s jinými modely). Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník EASY UP z profilované pozink. oceli. Toto střešní větrací okno je kompatibilní s automatickým skleníkovým otevíračem AMBER, které lze k tomuto oknu doobjednat, získáte tak plně automatizovanou trvalou regulaci vnitřní teploty skleníku. Díky střešnímu oknu můžete lépe regulovat vnitřní teplotu. 

  • Regulace vnitřní teploty ve skleníku

 

Montáž

Střešní větrací okno  je připraveno k montáži výhradně pro zahradní skleník AMBER, ve kterém se ostrým nožem vyřízne otvor přesně podél obloukového rámu, vzniklý odřezek následně poslouží jako výplň tohoto okna. Balení obsahuje pouze pozinkovanou konstrukci okna, která je po vyříznutí příslušného otvoru ve střeše skleníku AMBER, osazena vzniklým polykarbonátovým formátem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: