Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Půdní schody OMAN LONG TERMO + sleva 100 Kč na další nákup

Novinka
2 hodnocení
Značka: Oman
3 824 Kč / ks 3 160 Kč bez DPH
10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní Zvolte variantu
Stavební otvor
Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Podkrovní schody s dobře izolovaným poklopem s koeficientem přenosu tepla poklopu 1,22 W / m2 * K a poklopem o tloušťce 26 mm. Schody mají dřevěný žebřík, protiskluzové nožičky a stabilní a odolné zábradlí. Výrobek je určen do vysokých interiérů (do 330 cm).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkrovní žebříky LONG TERMO PS se vyznačují jednoduchým těsněním a poklopem o tloušťce 26 mm. Model LONG TERMO PS je ideální pro podmínky, kde je podkroví izolované a nevyžaduje další tepelnou izolaci.

Model schodů LONG je vybaven dřevěným 4dílným žebříkem, takže je ideální pro instalaci v místnostech do výšky 330 cm. Schody mají protiskluzové nožičky, které dokonale přilnou k podlaze, zabraňují poškrábání povrchu podlahy a po řezání poskytují žebříku estetickou úpravu. Pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při používání jsou schody LONG TERMO PS vybaveny stabilním a odolným zábradlím.

 


S ohledem na pohodlí uživatele bylo zábradlí navrženo tak, aby bylo možné jej namontovat na levou nebo pravou stranu podle preferencí zákazníka. Vynikající kvalita materiálů použitých při výrobě schodů a pozornost věnovaná každému detailu provedení znamenají, že schody uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a jejich maximální zatížení během používání je až 160 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zateplené schody
Barva poklopu: bílá
Typ schodů: Skládací s dřevěným žebříkem
Protipožární odolnost: Ne
Součinitel prostupu tepla (W/m²K): 1.22
Vlastnosti schodů: Zateplené
Krycí lišty: Ne (lze objednat zvlášť)
Montážní úhelníky: Lze dokoupit zvlášť
Patky: Ano
Madlo: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: