Fakro špičková střešní okna

Jaké výhody mají střešní okna Fakro

Střešní okna jsou velmi nezbytným pomocníkem do vašeho domu či firmy. Střešní okna působí velmi designově a také do prostoru vpustí dostatek světla, čímž se vaše prostory rázem prosvětlí a získají naprosto jiný vzhled. Střešní okna Fakro, naší velmi rychle se rozvíjející společnosti jsou tím správným řešením pro všechny, kteří mají na svém domě či na budově firmy plochou střechu. Naše produkty vám nabídnou tu nejvyšší kvalitu, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Naše střešní okna Fakro jsou velmi funkční, bezpečná a především energeticky úsporná.

Jaké jsou výhody střešních oken Fakro?

Střešní okna Fakro se montují do plochých střech. Vaše prostory budou rázem vyplněny příjemným denním světlem. Bezpečnostní zasklení, kterým naše okna disponují, zabraňují násilnému vniknutí při vloupání. Při pokusu o takzvané násilné rozbití střešního okna se sklo nevysype, nýbrž zůstane  uvnitř okna v pružné a velmi odolné fólii. Střešní okno má tvar kupole, což znesnadňuje demontáž střešního okna. Čistý polykarbonát, ze kterého je tato, říkejme kupole vyrobena je velmi odolný vůči nárazům, silnému dešti a krupobití. Ochranná vrstva zase zabraňuje působení UV záření. Pod tuto kupoli, která se dá namontovat do ploché střechy se sklonem 0-15° je možné namontovat i markýzu. Střešní okno Fakro lze otevřít zhruba na 15 cm. Bezdrátový systém Z-WAWE vám umožní velmi snadnou manipulaci s oknem. Střešní okno obsahuje také dešťové čidlo, díky kterému můžete dálkovým ovladačem snadno reagovat na vnější podmínky.

Bezpečnost a kvalita především

Díky bezpečnostnímu zasklení odolnému vůči vloupání se nemusíte obávat nezvaných hostů. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Naše společnost, která začínala jako malá rodinná firma a postupem času se z ní stala mezinárodní korporace, klade velmi vysoké nároky na kvalitu a energetickou úsporu námi vyráběných střešních oken.