Půdní schody od firmy Fakro

Půdní schody Fakro vám zajistí pohodlný vstup do vašeho podkroví

 

Pokud toužíte po praktickém přístupu k vašim věcem, které mají své místo na půdě nebo pouze chcete mít k dispozici další pokoj, pořiďte si půdní schody Fakro, se kterými získáte pohodlný a zároveň bezpečný vstup na vaši půdu.

Praktické a funkční

Přesně takto by se dalo hovořit o půdních schodech Fakro, které nezaberou téměř žádné místo a vy tak získáte velmi pohodlný přístup do dalšího patra ve vašem bytě, tedy na půdu. Skládací půdní schody, které nabízíme, vám zajistí zejména úsporu místa, kterou ocení každý. Na rozkládání a následné skládání schodů není potřeba nikterak velkého prostoru. Pro následné složení, jsou schody ukryty ve stropě. Samotnou manipulaci se schody zjednodušuje také takzvaná konstrukce mechanismu, která dostatečně odlehčuje poklop. Pro velmi snadné rozložení a následné složení, je k půdním schodům dodávána také teleskopická tyč. Půdní schody Fakro se také pyšní tím, že minimalizují tepelné ztráty. Tuto vlastnost ocení zejména majitelé energeticky úsporných staveb, kteří tak ušetří na energiích. Samotná montáž půdních schodů Fakro je velmi jednoduchá a zvládnou jí bez problému minimálně dva lidé. Schody dodáváme již smontované, tudíž není potřeba žádné montáže.

 

fakro1

 

Jaké půdní schody nabízíme?

Naše nabídka půdních schodů je opravdu pestrá. Praktické půdní schody nabízíme v různých variantách a designech. V nabídce máme půdní schody skládací, s kovovým žebříkem, dřevěné, stacionární nebo stahovací. Nabízíme také velmi atraktivní variantu schodů, která zamezí náhlému požáru a také jeho dalšímu šíření. Velmi oblíbeným typem půdních schodů Fakro jsou skládací půdní schody, které mají dřevěný žebřík. Tyto schody typu LWS Smart, si zamilujete také z toho důvodu, že je možné tyto schody polepit, či nalakovat barvou, která bude dokonale ladit s vaším interiérem. Záleží pouze na vás, jakému typu půdních schodů dáte šanci a získáte tak královský vstup na vaši půdu.