Střešní okna Velux -bezpečná a funkční

Střešní okna Velux jsou bezpečná a funkční

Pokud uvažujete o koupi střešních oken, která budou bezpečná a zároveň funkční, oceníte jistě, naše střešní okna Velux, která dokonale doladí vaši místnost. Střešní okna Velux jsou nejen energeticky úsporná a odolná, ale jsou také samočisticí a tlumí dopadající déšť. Pod našimi střešními okny se nemusíte bát ani v klidu pracovat nebo si nechat hrát děti, okna mají lepená vnitřní skla, která zabraňují vypadnutí.

Proč střešní okna Velux?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, střešní okna Velux jsou velmi odolná a zároveň funkční. Tvrzené venkovní sklo, má samočisticí úpravu a bude také tlumit dopadající déšť. Naše střešní okna působí i jako velmi dobrý izolant. S těmito okny ušetříte každý měsíc vaší peněžence nemalé náklady za energie. Naše technologie VELUXThermoTechnology™, bude působit jako velmi účinný štít proti větru a chladnému počasí. Teplo se bude udržovat zejména tam, kde je nejvíce potřeba, to znamená uvnitř bytu. Speciální těsnění a nízkoenergetické trojsklo se postará o to, aby vám bylo neustále teplo.

Žádná vlhkost a výparu z kuchyně

Se střešními okny Velux, se nadobro zbavíte nepříjemných výparů, které jsou cítit po vaření a do vašeho domova bude proudit příval čerstvého vzduchu i po sprchování. Pokud zatáhnete za speciální ovládací madlo, začne se skrze klapku do vašeho bytu dostávat čerstvý vzduch, přitom ovšem okno nebude otevřené. Čistitelný filtr vás ještě navíc zbaví nepříjemného hmyzu a prachu.

Propojení s přírodou

Pro náročnější klienty máme v záloze také střešní okna, která vás dokonale spojí s přírodou. Pokud toužíte po panoramatickém výhledu ze střešního okna, které po celou svou životnost nezmění svou barvu, je střešní okno Velux GPU 0066 tou správnou volbou. Toto střešní okno vám zajistí opravdu široký výhled na okolí a to zejména díky tomu, že se okno otevírá ven. Okno disponuje také samočisticí vrstvou a nedílnou součástí je i úprava proti rosení.