Střešní okna Velux se Vám přizpůsobí

Máte v bytě nebo v kanceláři podkrovní prostory a chcete je co nejvíce prosvětlit a zároveň si užít dokonalý výhled? Střešní okna VELUX vám poskytnou obojí a spoustu dalších výhod k tomu. Přečtěte si jaké.

Firma VELUX je tradiční dánský výrobce oken již od roku 1942. Všechny nasbírané zkušenosti a znalosti o materiálech, způsobech ovládání a designu vložila firma do nové generace střešních oken z roku 2015.

Pustí dovnitř slunce, tlumí déšť

Střešní okna nabízí dvě standardní řešení.

  • Kyvná střešní okna se využívají nejčastěji. Nabízí velmi pohodlné otevírání a zavírání, jsou bezpečná a prostor pod nimi zůstává volný třeba pro pracovní stůl. Kyvná okna se také velmi snadno umývají.  
  • Výklopně-kyvná okna jsou také velmi populárním řešením. Okno se celé otevírá směrem ven, takže největší výhodou je ničím nerušený výhled. Výklopná okna jsou vhodná do místností s omezeným prostorem jako je koupelna nebo toaleta, protože žádná část okna nezasahuje dovnitř.

 

Ať už si vyberete kterýkoliv typ, střešní okna VELUX nabízejí oproti běžným oknům několik výhod:

  1. Tvrzené venkovní sklo je samočistící a také tlumí zvuk dopadajícího deště až o 50 % lépe, než standardní okno. Při práci nebo třeba sledování filmu vás tak nic neruší.
  2. Díky technologii VELUXThermo Technology okna odolají pronikání silného větru a chladného počasí. I za studených zimních večerů tak budete v teple.
  3. Speciální nízkoenergetické trojsklo a těsnění zaručují skvělé izolační vlastnosti. V parném létě se tak ve svém podkroví příjemně schladíte, v zimě zase ušetříte za topení.  

 

Střešní okna VELUX jsou na celý život

Vyberte si celodřevěné provedení nebo kombinaci dřevěného jádra a polyuretanu s UV lakem. Obě provedení jsou velmi odolná a vydrží desítky let, i pokud nejste zrovna fanoušci pravidelného mytí oken. Střešní okna VELUX jsou totiž bezúdržbová a samočistící.

Díky nadčasovému designu a různému barevnému provedení okna VELUX skvěle zapadnou do obýváku, pracovny i koupelny. Milovníci designu ocení provedení spodních i vrchních kliček.

Maličkosti, díky kterým si okna VELUX zamilujete

Nejen kvalitní materiály a dokonalé těsnění šlechtí okna VELUX. Rozdíl spočívá v detailech.

Zatáhněte za speciální madlo a skrze klapku do vašeho pokoje začne proudit čerstvý vzduch a nepříjemné výpary se nasají do ventilace. I když spálíte oběd, během pár minut ucítíte jenom čerstvý vzduch. Čistitelný filtr vás zase zbaví nepříjemných komárů a mušek.

Vyberte si, jaké střešní okna vám vyhovují v našem e-shopu a začněte si užívat slunečných dní.