Půdní schody FAKRO šetří místo i energii

Díky půdním schodům máte pohodlný přístup do podkroví a získáte tak plnohodnotnou místnost navíc nebo jednoduše dostupný úložný prostor, kam se nebudete bát chodit. Půdní schody FAKRO vám navíc ušetří spoustu místa i nákladů na vytápění. Čtěte dál.

Společnost FAKRO se od svého založení v roce 1991 velmi rychle rozrostla. V současnosti je druhým největším výrobcem půdních schodů na světě a její výrobky naleznete ve více než 50 zemích světa.  

Vyberte si schody, které vám vyhovují

Všechny půdní schody od firmy FAKRO se jednoduše instalují. Doručíme vám je až domů zcela smontované a připravené. Pro instalaci tak stačí pouze dvě osoby a není potřeba žádné speciální nářadí.

Stačí si vybrat ze tří typů.

  • Skládací schody. Žebřík se skládá ze tří nebo čtyř dílů a může být dřevěný nebo kovový. Součástí schodů je i termoizolační zateplený poklop, který nijak nepřesahuje linii stropu a můžete si jej nalakovat, aby do místnosti dokonale zapadl.
  • Vysouvací schody. Skládají se ze dvou dílů, spodní část se vysouvá do nastavitelné hloubky. Stahovací schody jsou tak vhodné do místností s vyšším stropem.
  • Protipožární schody. Protipožární schody FAKRO v sobě spojují maximální bezpečnost a zároveň komfortní přístup do podkrovních prostor. Schody dokážou odolávat až 120 minutám přímého ohně zespodu i shora.

 

Všechny typy šetří místo a snadno se stahují

Skládací nebo stahovací schody vám zajistí bezproblémový přístup do podkroví, aniž byste museli stavět nákladné a prostorově náročné stacionární schody.

Pokud je zrovna nepoužíváte, vůbec nevíte, že jsou v místnosti. Jsou ukryté ve stropě pomocí poklopu. Jakmile chcete schody stáhnout, práci vám zjednoduší jejich lehká konstrukce a mechanismus, který poklop nadlehčuje.

Stáhnout schody tak pomocí dodávané teleskopické tyče bez problémů zvládnou i starší členové domácnosti. Ti ocení i protiskluzový povrch. Bezpečnost půdních schodů ještě zvýší příslušenství FAKRO jako jsou madla, zábradlí nebo patky.   

Chcete uspořit za energie? Pořiďte si schody LWT

Super termoizolační schody LWT minimalizují tepelné ztráty. Pokud na půdě netopíte a táhne z ní studený vzduch do obytných prostor, dochází k obrovským teplotním ztrátám.

Speciální 8 cm široký poklop vyplněný termoizolačním materiálem - polystyrenem nepropustí studený vzduch z podkroví a speciální trojité těsnění izoluje obvod poklopu. Jeho unikátní uchycení navíc umožňuje montáž pouze jednou osobou.

Ušetřete náklady na vytápění v zimě a pořiďte si půdní schody FAKRO ještě dnes.